id: ytm22h

POMOC POSZKODOWANYM W POŻARZE - ROGÓW, GM. REPKI

POMOC POSZKODOWANYM W POŻARZE - ROGÓW, GM. REPKI

Nasi użytkownicy założyli 1 177 932 zrzutki i zebrali 1 231 105 931 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Z głębokim żalem zawiadamiamy że w dniu 23.01.2020 roku w wieku 66 lat zmarł nasz ukochany Tata. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 27.01.2020 o godz.12:00 w kościele parafialnym w Rogowie po czym nastąpi odprowadzenie na cmentarz.


Zdecydowaliśmy, aby zaktualizować opis zrzutki i zmniejszyć jej kwotę, gdyż ze względu na śmierć taty, nie będzie potrzebna rehabilitacja, a także zaoferowano nam pomoc, która sprawi, że koszty zaadaptowania budynku gospodarczego powinny być mniejsze.

Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczone zostaną dla brata, na odkupienie tego co stracił w pożarze oraz na przygotowanie miejsca w którym będzie mógł mieszkać.


Prosimy o modlitwę o zbawienie duszy naszego taty Waldemara.


W dniu 12.01.2020 roku w godzinach rannych wybuchł pożar, w wyniku którego doszczętnie spłonął nasz rodzinny dom, w którym mieszkał nasz tata i brat. W jednej chwili stracili oni dobytek swojego życia i pozbawieni zostali dachu nad głową. Brat nie odniósł obrażeń fizycznych - na chwilę obecną zatrzymał się u jednej z nas, pracuje i chce jak najszybciej „stanąć na nogi”. Tata natomiast trafił do szpitala w stanie ciężkim i śmigłowcem został przetransportowany do Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń im. Św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Łęcznej. Ma poparzone ok. 50% powierzchni ciała włącznie z drogami oddechowymi. W dniu wczorajszym wybudził się ze śpiączki, jest świadomy i samodzielnie oddycha. Głęboko wierzymy w to, że tata z Bożą pomocą z tego wyjdzie i mimo długotrwałej rehabilitacji będzie mógł normalnie funkcjonować i będzie miał gdzie wrócić.


     Gmina i sąsiedzi zadeklarowali pomoc w przygotowaniu miejsca w którym nasz tata będzie mógł mieszkać po powrocie ze szpitala. Odbudowanie domu niestety wiąże się z ogromnymi kosztami, które przekraczają nasze możliwości finansowe i dlatego chcielibyśmy przystosować do zamieszkania budynek gospodarczy znajdujący się na działce.


     Zwracamy się z ogromną prośbą, do ludzi dobrej woli, którzy chcieliby wspomóc naszych bliskich. Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczone zostaną dla taty i brata, na rehabilitację, na przygotowanie miejsca w którym będzie możliwość zamieszkania oraz na kupienie tego co niezbędne do codziennego funkcjonowania, a co zabrał im pożar.


     Za każdą pomoc dziękujemy jednocześnie obiecując modlitwę, za wszystkich ludzi dobrej woli, którzy zdecydują się wesprzeć naszych najbliższych.


Poniżej link do informacji o zdarzeniu:


https://www.facebook.com/watch/?v=2365776270402237


http://www.wiescisokolowskie.pl/dom-splonal-doszczetnie,0c8WnRvPdM9uYGR9h86A1adX9Mg36U8c7fP5yP1J9b1Jy1w9E0.html


In the morning of Jan 12, 2020 a fire broke out in our family home, in which our father and brother lived. The house burned down completely. In an instant they lost all their belongings and a roof over their heads. My brother did not suffer any physical injuries. At the moment he is staying with one of us. He is able to work and wants to "get back on his feet" as soon as possible. My father was in a serious condition and was transported to the Eastern Center for Burn Treatment by St. Sisters of Faustina Kowalska in Łęczna. About 50% of his body surface was affected by burns, including the respiratory tract. Yesterday, he woke up from a coma and is able to breathe on his own. We deeply believe that with God's help our dad will come out of this and despite a very long rehabilitation he will be able to regain full function and will have a home to return to.

 

The local authorities and the neighbors pledged to help in preparing a place where our dad would be able to live after returning from the hospital. Rebuilding the house involves a huge cost that exceeds our financial capabilities. Therefore we would like to adapt the outbuilding located on our plot to serve as a house.

 

 We are making a kind request to the people of good will who would like to support our loved ones. All the money collected will be allocated to our dad and our brother for the rehabilitation, for preparing a place to live, for buying what is necessary, for everyday functioning and for what the fire took away from them.

 

We would like to thank you for all your help and we promise to pray for all the people of good will who decide to support our loved ones.

 

Below is the link to the details of the incident:


https://www.facebook.com/watch/?v=2365776270402237


http://www.wiescisokolowskie.pl/dom-splonal-doszczetnie,0c8WnRvPdM9uYGR9h86A1adX9Mg36U8c7fP5yP1J9b1Jy1w9E0.html

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 299

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków