Rzuć drobniaka na GPS dla psiaka! ID: yuap7t

Rzuć drobniaka na GPS dla psiaka! ID: yuap7t

3 850 zł z 3 000 zł

128%

3 850 zł

3 850 zł

z 3 000 zł

zakończona

zakończona

30.04.2020r

67

67

wspierających
128%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

 • Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni! W zaledwie 3 doby udało nam się uzbierać całą kwotę! Ta sytuacja przerosła nasze oczekiwania! :)
  Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM Wspomagającym naszą zrzutkę - za udostępnienia i za każdą wpłatę!

  P.S. Zainteresowanych informujemy jednocześnie, że zrzutka będzie nadal otwarta dla wszystkich, którzy chcieliby jeszcze wspomóc naszą akcję. :)
  Czytaj więcej
 • Kochani! Jesteście wspaniali! Dzięki WAM udało się uzbierać już prawie 30% potrzebnej kwoty i to w niecałe 24 godziny!
  Wraz z psiakami DZIĘKUJEMY wszystkim dotychczasowym Wpłacającym i Udostępniającym!
  Jednocześnie prosimy o dalsze udostępnianie zrzutki, by dotarła do jak największej ilości osób!
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Gdy sytuacja jest beznadziejna, do akcji wkracza najlepszy ratownik do poszukiwania ludzi – PIES. One pójdą po Ciebie nawet w najciemniejszą noc, by odnaleźć Cię na czas.

A czy Ty im pomożesz?

Prosimy o wsparcie zakupu obroży z GPS dla psów z Grupy Ratowniczo-Poszukiwawczej OSP JRS Głogów, która umożliwi zlokalizowanie psa podczas poszukiwań i treningów.


Kim jesteśmy?

c73db42b31148e73.jpeg

Jesteśmy Jednostką Ratownictwa Specjalistycznego zrzeszającą grupę wolontariuszy zajmujących się poszukiwaniem osób zaginionych w terenie otwartym. Podczas swoich działań wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt umożliwiający sprawne działanie podczas nawet najtrudniejszych warunków terenowych, m. in. dron z kamerą termowizyjną, urządzenia GPS, czy Pojazd Mobilnego Wsparcia Poszukiwań. Współpracujemy przy tym z Państwową Strażą Pożarną, Policją i okolicznymi jednostkami OSP.


Obecnie jesteśmy w trakcie rozwoju sekcji, w której przewodnicy szkolą się wraz z psami, aby jeszcze bardziej usprawnić nasze poszukiwania. No bo co pomoże lepiej niż psi nos?


Na co zbieramy?

t1f4ea968897a4b6.jpeg

Zbieramy na dofinansowanie zakupu obroży z GPS dla psów, która znacząco ułatwi nam szkolenia i działanie podczas akcji poszukiwawczej. GPS umożliwia bieżący podgląd lokalizacji psa, rysuje ślad trasy i historię przebytych przez psa kilometrów. Dzięki temu, przewodnik jest w stanie szybko dotrzeć do niego w momencie odnalezienia poszkodowanego, a także gdy pies dozna urazu lub kontuzji. Dodatkowo obroża taka pozwala na późniejszą analizę pracy psa oraz dokumentację przeszukanego terenu.

Wszystkie swoje działania prowadzimy nieodpłatnie, a szkolenia i sprzęt wymagają od nas sporych nakładów pieniężnych. Pies wykorzystywany do poszukiwań potrzebuje wielu treningów, szkoleń, płatnych konsultacji i dużego poświęcenia przewodnika. W przypadku naszych psów, Jednostka częściowo pokrywa koszty szkoleń, jednak niestety koszty związane z utrzymaniem i ewentualnym leczeniem opłacane są z prywatnych środków przewodników. Dlatego właśnie zwracamy się do Ciebie. Jesteśmy gotowi nieść pomoc w każdych warunkach, aby w razie potrzeby odnaleźć Ciebie lub Twoich bliskich.

Czy teraz Ty wspomożesz nas?


s73c4e066442a5f4.jpeg


Wpłacający67

ML
Mariusz L.
1 524 zł
ZH
ZINSTAL Henryk Mazur
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
K
Karolina
90 zł
ZJ
Zenon Jarzębski
50 zł
P
Paweł
50 zł
AF
Alicja Fornalska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BG
Burgerownia Głogów
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze19

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 501 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?