id: yugfaj

Album II edycji MFP MY SONG, czyli ASP wydaje autorską płytę!

Album II edycji MFP MY SONG, czyli ASP wydaje autorską płytę!

Nasi użytkownicy założyli 958 919 zrzutek i zebrali 966 689 217 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Kochani! Zanim z prawej strony klikniecie przycisk "Wpłać na zrzutkę"

i wybierzecie jedną z nagród, które przygotowaliśmy...

Albo zanim zjedziecie na sam dół, gdzie znajdziecie kilka pięknych

pozostałych niespodzianek, które dla Was mamy i które opisaliśmy...


Przygotowaliśmy dla Was kilka slajdów,

na których "mały pokaz" chcieliśmy was zaprosić!

Abyście wszyscy mogli bliżej poznać naszą grupę


Autorskiego Studia Piosenki,


ale także mogli dowiedzieli się trochę więcej o naszej zrzutce!


Zaczynamy:


45yY0Uxcm6Lzc95D.pngMB8Sxh1uhTxk67Xx.pngthNPCiwLJCkx5bja.pngjKn0os31jQSvNEfo.pngzhchlIaEX07HdmmG.pngXNmhKwslXK8crjeb.pngtJTD7XaDMzz7B1Qm.pngNmOqaCl78iIUkg9h.pngmbnxOjEedCzHBC0c.jpgMmjo3sHGtt4vN8D1.png


Jeśli dotarliście do tego punktu, to pięknie Wam dziękujemy!


Z prawej strony znajdziecie cegiełki, o których pisaliśmy, mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie, a tymczasem zostawiamy Wam przekrojowe fotografie z historii naszego działania i pozdrawiamy wszystkich serdecznie!


lGpJiGoiShKwuins.jpgmEOE7rAxrQ89Wq8R.jpgMGt3bJfVf671Oxxu.jpgv7cIrQEze5wJI7Qc.jpgefC8ASfecpIfMwZX.jpgwEbE2pF4a0NuA8VL.jpgHPV3yb5a80paIR0o.jpgYFYJTMTh6yS2G88s.jpgm3qccg8cVyLuELPY.jpghMt2mn8CvoxMIC3Z.jpgjnqBpAZMF6dSAsVt.jpgmc5C6u6ihv3b76zx.jpg

Z

GXWVJoMpub2m55tw.jpgd5Xb9vaiP25IHM8v.jpg9IHfQeTyjSqlbPtp.jpgAEUIpo2Dqb42DHWV.jpgHc7fhzeXSJkagCA3.jpghgrI4w2Rsui5Wx9M.jpgvtjngKITpTa5zBlM.jpgPTyzRaSlXR5eVT5u.jpgfx9V9MU9mIvBP94c.jpgu7QtIyRRzjB7u9PI.jpgaC7LXtFY2pFTRKZY.jpgewJNmyveGm7Gacwy.jpgS2QgUGQgJwcynavx.jpg9qRrWZGIBU0pXnKV.jpgYBhTNjKMrhlJmPxv.jpgx9bqlAyJPXsLVBUm.jpgrbc3EePX9ZUjusEP.jpgw6v5F4UYiKeh9PhK.jpggHCJVEXuFZspmIrN.jpgIGhft9ExM7Ah4zKy.jpg9mGrWyja7saFZWE4.jpgH4kgElVZKSFMtFMY.jpg896KP3aGatlGS43O.jpgWięcej informacji o ASP czy sukcesach naszych podopiecznych,

a także więcej zdjęć, filmów i relacji z wydarzeń znajdziecie na naszej stronie:


https://www.facebook.com/autorskiestudiopiosenkiYGMIX6uKY9MhsteQ.pngDziękujemy Wam za każde wsparcie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 12 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Dycha na ASP | zamiast kawy :)
Rezygnując z jednej kawy, wspierasz nie tylko instruktorów i podopiecznych ASP, ale przyczyniasz się także do rozwoju polskiej kultury, bo dzięki Tobie płyty z materiałami edukacyjnymi dotrą do Ośrodków Kultury i placówek muzycznych w całej Polsce. Czekają Cię piękne muzyczne, mailowe podziękowania!
10 zł

Kupione 4

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
20 zł dla ASP | zamiast biletu do kina :)
Rezygnując aż z dwóch kaw, to akurat dbasz o serducho i swoje zdrowie, ale za te 20 zł mógłbyś kupić bilet do kina... A to już coś znaczy, bo wspierasz inną gałąź naszego pięknego, kulturalnego drzewa. Pamiętaj, że dzięki Twojej cegiełce, Ty także przyczyniasz się do rozwoju polskiej kultury, bo dzięki Tobie płyty z materiałami edukacyjnymi dotrą do Ośrodków Kultury i placówek muzycznych w całej Polsce.
20 zł

Kupione 3

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
30 zł na ASP i MP3-ki! | zamiast jednej koszulki :)
Może i nie będziesz miał super nowej koszulki z krótkim rękawkiem, ale nie zapominajmy, że u nas wieczna zima i mróz, więc i tak trzeba ją ukryć pod swetrem i kurtką... Muzykę na komputerze, z telefonu czy innych źródeł możesz natomiast słuchać cały rok! Jeśli uda nam się uzbierać całą kwotę, by sfinalizować miks i mastering, za te 30 zł dostaniesz od nas 10 pięknie zrealizowanych i zaaranżowanych utworów w formacie MP3, które zarejestrowaliśmy w studio nagraniowym i które prześlemy na Twojego maila!
30 zł

Kupione 1

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
40 zł na ASP | 10 utworów oraz 10 podkładów!
Tu już zaczyna się robić poważnie... Za tę kwotę otrzymasz od nas nie tylko 10 pięknych, autorskich kompozycji, ale także 10 podkładów instrumentalnych do tych utworów (w formacie MP3), które zarejestrowaliśmy w studio nagraniowym i które prześlemy na Twojego maila! Będziesz mógł podarować je komuś bliskiemu, a może sam rozpoczniesz swoją przygodę z muzyką? Byś mógł zacząć śpiewać razem z nami!
40 zł

Kupione 2

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
50 zł na ASP | autorska płyta CD z podkładami w formie fizycznej!
Czujemy się zaszczyceni, bo chyba tylko prawdziwi fani doceniają pracę, którą trzeba włożyć, by zrealizować fizyczne wydanie płyty! A to aktualnie właśnie nasze wielkie marzenie... Dzięki tej kwocie otrzymasz od nas album z 10 autorskimi kompozycjami i 10 podkładami, które wszędzie będziesz mógł zabrać ze sobą albo pięknie opakować i podarować je komuś w prezencie!
50 zł

Kupione 18

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
70 zł na ASP | autorska płyta CD ze szczególną imienną dedykacją!
Cieszymy się, że jesteś kolejnym cudownym człowiekiem, który docenia pracę, którą trzeba włożyć, by zrealizować fizyczne wydanie płyty! Dzięki tej kwocie nie tylko otrzymasz od nas album z 10 autorskimi kompozycjami i 10 podkładami, które wszędzie będziesz mógł zabrać ze sobą, ale będziesz mógł otrzymać od nas specjalną imienną dedykację - dla Ciebie bądź kogoś bliskiego, komu chciałbyś podarować ten album.
70 zł

Kupione 2

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
100 zł na ASP | tzw. COMBO!
Ale czad! Dziękujemy Ci za tak ogromne wsparcie! Za tę kwotę otrzymasz od nas płytę w formacie CD (oczywiście ze szczególną imienną dedykacją), ale także cały pakiet MP3-ek na maila, by korzystać z naszej twórczości jakkolwiek tylko zapragniesz!
100 zł

Kupione 5

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
200 zł na ASP | SPONSOR!
Poza nagrodą za 100 zł otrzymasz także od części naszej grupy imienne, muzyczne podziękowania i zaraz po premierze albumu zostaniesz wymieniony wśród naszych sponsorów!
200 zł

Kupione 5

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
500 zł na ASP | SPONSOR (z muzyczną nagrodą)
Musisz naprawdę kochać muzykę i kulturę albo masz tak wielkie serce, chcąc pomóc nam w spełnieniu tego marzenia, wspierając nas tak ogromną kwotą. Poza nagrodą za 200 zł otrzymasz od nas także imienną, muzyczną pocztówkę! To coś, czego na pewno się nie spodziewasz i obiecujemy, że takiego prezentu jeszcze nigdy w życiu nie dostałeś! :)
500 zł

Kupione 3

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
1000 zł na ASP | Nagroda Mecenasa Kultury
W naszych snach nie śniło nam się, że ktoś wybierze ten próg, dlatego z wdzięczności, poza płytą (z dedykacją i oczywiście w formacie fizycznym i MP3), podziękowaniami, przygotujemy dla Ciebie specjalną live sesję! Cover utworu, który sam wybierzesz! Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by stworzyć coś szczególnego i niepowtarzalnego! Byśmy mogli podjąć się pracy nad piosenką, która w Twoim życiu znaczy najwięcej.
1000 zł
Zakończona

Wpłaty 46

GG
Grzegorz Gajda
70 zł
MB
Magdalena Berezicka
20 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
DO
Dominik
50 zł
 
Dane ukryte
300 zł
OA
Oliwia Szewczyk
70 zł
Zofia Świtalska
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
WM
Wiktoria Macherzyńska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • MI
  Monika

  Powodzenia we wszystkim, co robicie!!! I żeby dalej Wam się chciało 🙂

  100 zł
 • SS
  Sylwia Socha

  Pozdrowienia dla Alicji Gajda i pozostałych uczestników życzę samych sukcesów.
  Pozdrowienia Sylwia S

  10 zł
 • EG
  Ewa i Krzysztof

  Powodzenia!
  Trzymamy kciuki!

  200 zł