id: yvh5r5

Wydanie płyty Bliżej

Wydanie płyty Bliżej

Nasi użytkownicy założyli 1 145 394 zrzutki i zebrali 1 192 133 142 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Zrzutka – podsumowanie

  Szczęść Boże wszystkim, którzy wsparli mój projekt!

  Minęło już kilka miesięcy, odkąd udało mi się zebrać kwotę potrzebną do wydania płyty i jeszcze otrzymałam od Was „nadwyżkę” – w sumie wyszło tego 6 000 zł! Chciałabym więc opowiedzieć trochę o tym, co zrobiłam z tymi pieniędzmi. Mam poczucie, że nie są one moje, a zostały mi jedynie powierzone, dlatego bardzo zależy mi na ich rozliczeniu.

  Zanim jednak przejdę do finansowych konkretów, chciałabym jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy mi pomogli. Bez Was byłoby niemożliwe dokonanie nagrania płyty, a tym samym uzyskania wsparcia finansowego dla naszej budowy. Teraz, kiedy zmierzamy pomału do uzyskania odbioru technicznego III etapu ze szczególną wdzięcznością myślimy o wszystkich, którzy nas wspierają w jakikolwiek sposób. Oczywiście ze sprzedaży płyty nie byłybyśmy w stanie sfinansować budowy, ale dzięki niej możemy przedstawić się i zaistnieć w szerszym kręgu osób – muzyka to przecież piękny pretekst do spotkania! Zatem jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!

  A przechodząc do kwestii finansowych, oto małe rozliczenie:

  Poniesione koszty:

  19.01.2023 r. ZAIKS - 477,60 zł

  13.12.2022 r. wydruk płyt 850 szt. - 5000 zł

  28.12.2022 r. poprawki okładki - 246 zł.

  razem 5723,60 zł

  Na koniec chciałabym – jeśli można – poprosić wszystkich Was o jeszcze jeden rodzaj wsparcia… Mianowicie o modlitwę! Chodzi o ten odbiór… To dla nas ogromnie ważne, aby dokonał się szczęśliwie. A ponieważ znamy wartość modlitwy, bo same staramy się nią żyć na co dzień – stąd ten apel. 

  Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś dane mi będzie udostępnić szerzej moją muzykę – pomysłów mam na co najmniej dwie płyty, brakuje tylko czasu, aby porządnie go opracować. Ale ufam, że to się zmieni. Zresztą… zobaczymy co Pan podaruje!!!

  Z ogromną wdzięcznością i modlitwą

  s. Estera

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie!

Kłania się wszystkim s. Estera, karmelitanka bosa. Od 18 prawie lat uczę się pozwalać Panu Bogu prowadzić się ku pełni, jaką dla mnie przewidział. Pozostając na drodze powołania zakonnego coraz BLIŻEJ mi do bycia sobą, a tak się składa, że częścią tego „bycia” jest muzyka…  Komponuję od lat, szukając różnych sposobów, by w kolejnych utworach dać Bogu odpowiedź na Jego zaproszenie, na Jego wypowiadane w codzienności SŁOWO. Płyta, którą chciałabym wydać, zawiera wykonane przeze mnie improwizacje fortepianowe – każdy z tych utworów zrodził się w konkretnej sytuacji, w bardzo prostym doświadczeniu spotkania z Bogiem, stworzeniem, człowiekiem… 

Jednocześnie współtworzę wspólnotę sióstr w Klasztorze pw. Słowa Bożego i św. Aniołów. To nowa placówka, klasztor jest w budowie. Sporo już udało się zrobić, dużo jeszcze przed nami, więc dochód ze sprzedaży płyty z moją muzyką będzie przeznaczony na dokończenie budowy. Jeśli ktokolwiek z Was zdecyduje się wspomóc mój projekt (o co gorąco proszę!)  - a zbieram na wydanie płyty - przyczyni się zatem do wsparcia czegoś większego. Takie, jak to się dzisiaj czasem mówi – dwa w jednym:)…

Wiele osób może zastanawiać się, czy siostrze zakonnej wolno rozwijać swoje zainteresowania sprzed wstąpienia? Czy musi mieć na to jakieś specjalne pozwolenie? Cóż… ze wstąpieniem jest trochę jak w tej bajce o dziewczynce, która wpadła do studni – myślała, że umrze, a tymczasem znalazła drogę ku wolności… Oczywiście jej przygoda wymagała działania – podejmowania wyzwań, pracy, itp… Ale ostatecznie rozbłysła pięknem, które było w niej od początku. Także na drodze życia zakonnego spotykają nas różne zakręty, no i trzeba prosić o te pozwolenia… Ale Bóg jest wierny swoim postanowieniom – składa w nas dary, które mamy rozwijać i daje ku temu możliwości. A czasem – dzięki łasce posłuszeństwa – wydobywa z nas takie talenty, o których nie wiedzieliśmy, że są w nas złożone… Np. ja po wstąpieniu zostałam wysłana na … kurs pisania ikon… Innym znowu razem musiałam przez prawie dwa miesiące zajmować się… końmi… Wierzę, że to wszystko jest po to, abyśmy mogli stać się BLIŻEJ Boga, bliźnich i siebie!

Płyta BLIŻEJ jest też moim sposobem na spotkanie. Prowadzę życie modlitwy w ciszy i samotności klauzury. Poprzez muzykę mam nadzieję spotkać się z Wami serce przy sercu, przekazać przesłanie, że droga ku pełni – dzięki Bogu! – jest możliwa:)!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 44

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MS
Filip Krauze
300 zł
WP
Wincenty Pytlik
300 zł
GK
Grażyna Kałowska
50 zł
EO
Elżbieta Ostrysz
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
GI
Grażyna i Krzysztof Żygowscy
500 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków