id: yvh5r5

Wydanie płyty Bliżej

Wydanie płyty Bliżej

Nasi użytkownicy założyli 978 893 zrzutki i zebrali 998 946 302 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Drodzy Przyjaciele, którzy wspieracie projekt powstania płyty „Bliżej”

  Serdecznie Was pozdrawiam! Dłuższy czas nie odzywałam się, a czas zakończenia zrzutki pomału się zbliża, więc już teraz chciałabym podziękować wszystkim, którzy tu zajrzeli i z życzliwością odpowiedzieli na moją prośbę. Jak sami widzicie, już dziś udało się zebrać więcej niż zostało to zaplanowane. Chciałabym kilka słów powiedzieć zatem na temat w jaki sposób będą wydane te pieniążki. Przede wszystkim chodziło o uzyskanie możliwości wydania płyty. Chciałybyśmy z siostrami pozostać wierne temu przeznaczeniu i po prostu zwiększyć planowany wcześniej nakład. W tym momencie trwają ostatnie poprawki okładki i samych utworów, poprosiłam również o patronat różne rozgłośnie radiowe, portale i instytucje – przyznanie takiego patronatu będzie się wiązało z koniecznością umieszczenia logo na okładce płyty, stąd pewnie jeszcze trochę czasu minie, zanim będzie można przystąpić do jej tłoczenia. Na naszej stronie internetowej www.karmelslowa.pl planujemy umieścić dokładne rozliczenie zebranych środków – bardzo nam zależy na przejrzystości i uszanowaniu wszystkich Was, którzy podzieliliście się z nami pieniędzmi. Dlatego, jak tylko będziemy wiedzieć o konkretnych sumach, podamy je do wiadomości wszystkich. Chciałam też jeszcze raz wszystkim Wam podziękować. Mam ogromną nadzieję, że płyta wyjdzie jeszcze przed Bożym Narodzeniem i będzie mogła trafić do Waszych domów, ufam, że będzie się Wam podobać. Ja zapewniam o mojej modlitwie za wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób wspomogli mnie w tym projekcie – Wasza obecność dodawała sił, prowadziła przez kolejne etapy i  stąd traktuję Was trochę jak takich współtwórców. To naprawdę nasze wspólne dzieło! DZIĘKUJĘ!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie!

Kłania się wszystkim s. Estera, karmelitanka bosa. Od 18 prawie lat uczę się pozwalać Panu Bogu prowadzić się ku pełni, jaką dla mnie przewidział. Pozostając na drodze powołania zakonnego coraz BLIŻEJ mi do bycia sobą, a tak się składa, że częścią tego „bycia” jest muzyka…  Komponuję od lat, szukając różnych sposobów, by w kolejnych utworach dać Bogu odpowiedź na Jego zaproszenie, na Jego wypowiadane w codzienności SŁOWO. Płyta, którą chciałabym wydać, zawiera wykonane przeze mnie improwizacje fortepianowe – każdy z tych utworów zrodził się w konkretnej sytuacji, w bardzo prostym doświadczeniu spotkania z Bogiem, stworzeniem, człowiekiem… 

Jednocześnie współtworzę wspólnotę sióstr w Klasztorze pw. Słowa Bożego i św. Aniołów. To nowa placówka, klasztor jest w budowie. Sporo już udało się zrobić, dużo jeszcze przed nami, więc dochód ze sprzedaży płyty z moją muzyką będzie przeznaczony na dokończenie budowy. Jeśli ktokolwiek z Was zdecyduje się wspomóc mój projekt (o co gorąco proszę!)  - a zbieram na wydanie płyty - przyczyni się zatem do wsparcia czegoś większego. Takie, jak to się dzisiaj czasem mówi – dwa w jednym:)…

Wiele osób może zastanawiać się, czy siostrze zakonnej wolno rozwijać swoje zainteresowania sprzed wstąpienia? Czy musi mieć na to jakieś specjalne pozwolenie? Cóż… ze wstąpieniem jest trochę jak w tej bajce o dziewczynce, która wpadła do studni – myślała, że umrze, a tymczasem znalazła drogę ku wolności… Oczywiście jej przygoda wymagała działania – podejmowania wyzwań, pracy, itp… Ale ostatecznie rozbłysła pięknem, które było w niej od początku. Także na drodze życia zakonnego spotykają nas różne zakręty, no i trzeba prosić o te pozwolenia… Ale Bóg jest wierny swoim postanowieniom – składa w nas dary, które mamy rozwijać i daje ku temu możliwości. A czasem – dzięki łasce posłuszeństwa – wydobywa z nas takie talenty, o których nie wiedzieliśmy, że są w nas złożone… Np. ja po wstąpieniu zostałam wysłana na … kurs pisania ikon… Innym znowu razem musiałam przez prawie dwa miesiące zajmować się… końmi… Wierzę, że to wszystko jest po to, abyśmy mogli stać się BLIŻEJ Boga, bliźnich i siebie!

Płyta BLIŻEJ jest też moim sposobem na spotkanie. Prowadzę życie modlitwy w ciszy i samotności klauzury. Poprzez muzykę mam nadzieję spotkać się z Wami serce przy sercu, przekazać przesłanie, że droga ku pełni – dzięki Bogu! – jest możliwa:)!

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 44

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MS
Filip Krauze
300 zł
WP
Wincenty Pytlik
300 zł
GK
Grażyna Kałowska
50 zł
EO
Elżbieta Ostrysz
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
GI
Grażyna i Krzysztof Żygowscy
500 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków