id: yvm9ja

Kup bilet na występ Teatru Montownia. Pomóż Justynie Dąbrowskiej pokonać chorobę!

Kup bilet na występ Teatru Montownia. Pomóż Justynie Dąbrowskiej pokonać chorobę!

6 010 zł z 12 000 zł
50%
zakończona 20.03.2019r
62 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Przyjdź na wyjątkowe wydarzenie, którym będzie występ charytatywny dedykowany Justynie Dąbrowskiej, chorej na raka złośliwego piersi. Specjalnie dla Justyny wystąpi bardzo znany z niesamowitych spektakli warszawski Teatr Montownia w składzie: Adam Krawczuk, Rafał Rutkowski, Maciej Wierzbicki i Marcin Perchuć ze sztuką Moliera "Szelmostwa Skapena"

Sztuka cieszy się bardzo dobrymi ocenami zarówno wśród widzów, jak i znawców teatru! W Warszawie można ich zobaczyć m.in. w takich teatrach jak: "Och Teatr", Teatr Polonia czy Teatr Warsawy. Więcej informacji na temat teatru montownia znajdziesz na stronie www.teatrmontownia.pl

Całkowity dochód pochodzący z występu przeznaczony będzie na leczenie Justyny (aktorzy nie pobierają gaży za swój występ, bezpłatnie również użyczona jest sala Chełmskiej Biblioteki Publicznej). Zarówno artystom jak i placówce serdecznie za to dziękujemy!

Zostało mało czasu! Spektakl już 20 marca...

Wydarzenie, na którym nie może również Ciebie zabraknąć będzie miało miejsce 20 marca o godz. 18:00 w sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti, przy ul. Partyzantów 40 w Chełmie.

Liczba miejsc siedziących wynosi 220, ale na sali zmieści się jeszcze kilkadziesiąt osób na stojąco.

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata o wartości min. 40 zł (ale możesz wpłacić więcej!). Można uiścić ją na dwa sposoby, albo klikając w poniższy link zrzutka.pl, przy wpłacie należy podać swoje imię i nazwisko, które znajdzie się na liście gości przy wejściu. Drugą formą jest wrzucenie pieniążków do oznaczonej puszki, którą będzie miała wolontariuszka przy wejściu na salę. Nie zapomnij podpisać swojej darowizny, a jeśli kwota jest większa to napisz ile biletów kupujesz. :)

Masz okazję pomóc i jednocześnie zrobić dobry uczynek. Dlatego udostępnij link do tej zrzutki na Facebooku oraz informację do znajomych. Liczymy na dużą frekwencję, gdyż cel jest bardzo szlachetny, a artyści niesamowici.

Pomóż Justynie szybciej wrócić do zdrowia. Już dziś kup wejściówkę na spektakl! Ilość miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć. :)

O Justynie Dąbrowskiej...

Justyna Dąbrowska, to nasza przyjaciółka, ma 39 lat, mieszka w Strupinie k/Chełma. Jest żoną i mamą trzech wspaniałych córek, najmłodsza ma zaledwie 4 lata. W styczniu zdiagnozowano u niej raka złośliwego piersi. Nowotwór T3N0M0 luminal B HER2(3+) jest określany przez lekarzy jako bardzo agresywny, który szybko rośnie. Tylko natychmiastowa terapia oraz kosztowne leczenie może sprawić, że będzie zdrowa.

Rozpoczął się dla Justyny bardzo trudny czas, a zwłaszcza dla jej rodziny. Jest w trakcie chemioterapii refundowanej neoadiuwantowej Ac, następnie ma otrzymać Docetaxel + Trastuzumab. Obecnie jest pod opieką lekarzy z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli.

Aby leczenie było skuteczne Justyna musi mieć dodatkową chemię oraz leki sprowadzane z zagranicy, potwierdzone przez konsylium polskich i zagranicznych lekarzy. Dzięki jej zastosowaniu prawdopodobieństwo wystąpienia przerzutów zmaleje aż o 11%, a za tym wzrosną szanse Justyny na przeżycie.

Niestety kolejny rodzaj chemioterapii (Pertuzumab PERJETA), który ma mieć wprowadzony nie jest w Polsce refundowany. Nierefundowane są również inne leki, które dostaje w zaleceniu lekarskim, które również są sprowadzane zza granicy. Koszt leczenia to co najmniej 100 tys. złotych.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 62

JA
Joanna Artymiuk
200 zł
A
Alina i Zbigniew Krawczukowie
200 zł
K
Koniki
200 zł
MB
Magdalena Borecka
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
B
Beata i Jacek Wasyńczukowie
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
JS
Joanna Szafranek
200 zł
M
Małgorzata i Aleksander Hołowacz
200 zł
JW
Jarosław Wolski
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

704 467 zrzutek

i zebrali

473 975 934 zł

A ty na co dziś zbierasz?