id: yw3th4

Kibice Stomilu wspierają Szpital Miejski w Olsztynie w walce z koronawirusem

Kibice Stomilu wspierają Szpital Miejski w Olsztynie w walce z koronawirusem

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
22 959 zł 
z 19 450 zł
118%
zakończona 08.04.2020r
258 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

W obecnych trudnych czasach i być może najtrudniejszych w trakcie naszego życia z powodu epidemii koronawirusa kibice olsztyńskiego Stomilu postanowili wesprzeć Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie.


Szpital zorganizował zbiórkę funduszy przede wszystkim na środki ochrony osobistej personelu medycznego i środki dezynfekujące. Dodatkowo Szpital Miejski chciałby zakupić Analizator do diagnostyki genetycznej w technice PCR do wykrywania SARS-CoV-2.


Diagnostyka koronawirusa u pacjentów z podejrzeniem zakażenia ma duże znaczenie w kontekście ograniczania zasięgu epidemii. Badania wykorzystywane w celu wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2, to przede wszystkim, zgodnie z zalecaniami WHO, testy genetyczne metodą RT-PCR.


Ze względu na rozprzestrzenianie się infekcji koronawirusem SARS-CoV-2 pojawiła się konieczność monitorowania sytuacji epidemiologicznej w zagrożonych rejonach, dlatego Laboratorium Analityczne Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie chce sprostać temu zadaniu. Zakup potrzebnego sprzętu przyspieszy diagnozowanie pacjentów z podejrzeniem koronawirusa.


W tym ciężkim dla wszystkich czasie, mając na uwadze problemy z dofinansowaniem służby zdrowia, kibice Stomilu postanowili włączyć się w walkę i wspomóc szpital za pomocą funduszy. Naszym celem jest zebranie kwoty wynoszącej co najmniej 19 450 zł. W tym celu zostało założone specjalne konto, z którego wszystkie wpłaty zostaną przekazane Szpitalowi Miejskiemu na ich zbiórkę, którą prowadzą tutaj: https://zrzutka.pl/rv59jm


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 258

KN
Kasa Nova
2 000 zł
MB
Mariusz Borkowski
1 945 zł
PS
1 850 zł
KN
Kasa Nova
1 200 zł
DM
Dariusz Mrozek
1 000 zł
XB
Denaturat Boys (h)
1 000 zł
MG
Marcin Grzebski
1 000 zł
MB
Stomil Cup
500 zł
BJ
Banda Juranda
500 zł
FD
FC DZIAŁDOWO
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

777 244 zrzutki

i zebrali

578 922 844 zł

A ty na co dziś zbierasz?