id: yw4649

KS. Nasza Dyskobolia Grodzisk prosi o wsparcie w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019.

KS. Nasza Dyskobolia Grodzisk prosi o wsparcie w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019.

4 345 zł 
z 10 000 zł
43%
zakończona 31.05.2019r
34 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nasza Dyskobolia potrzebuje wsparcia.

Zbliżamy się do tego momentu w roku, w którym rozliczamy nasze główne źródło utrzymania - dotację z budżetu Gminy, oraz składamy podanie o dotację na rok 2019.

W czym tkwi problem?

Dotacja jest wykorzystywana przez nas w 100%, kolejna która powinna nam zostać przyznana wypłacana jest dopiero po podpisaniu umowy. Terminy wahają się do kilku tygodni, gdy kasa Klubu świeci pustkami!

Ogromna pomoc sponsorów.

Udało nam się na przestrzeni ostatnich miesięcy doprowadzić do świetnej współpracy z wieloma lokalnymi przedsiębiorcami i osobami prywatnymi. Marzymy jednak o znaczącym utrzymaniu ze składek członkowskich.

Kibice zawsze byli naszą siłą.

Bardzo sporym wkładem w budżet Klubu są darowizny wrzucane do puszki w trakcie spotkań ligowych, oraz regularne wpłaty na konto. Lecz od zaledwie kilku, tych samych osób. To wciąż za mało...

Prosimy o wsparcie finansowe.

Nasza Dyskobolia poza wsparciem Miasta i Gminy oraz nieocenioną pomocą wciąż przybywających sponsorów cały czas liczy na to, iż wspomożecie Klub finansowo. Pierwsze tygodnie 2019 roku będą dla nas trudne - sparingi, treningi, pensje trenera oraz księgowej. W czasie, gdy rozgrywki ligowe są wstrzymane odpadają tym samym bezpośrednie spotkania z kibicami, podczas których udaje nam się zebrać zawsze kilkaset złotych w formie darowizn. Kilka tygodni bez tego źródła dochodu będzie dla nas bardzo odczuwalne.

Nie możemy wciąż liczyć tylko i wyłącznie na to, że Miasto i Gmina zwiększą poziom dotowania Naszego Klubu, a sponsorzy będą przeznaczać na pomoc nam większe środki.Nauczmy się sami dbać o Nasz Klub.

Wobec tego bardzo prosimy Was o wsparcie i wpłacanie pieniędzy na cele statutowe KS. Nasza Dyskobolia.

Oni grają dla Was!

Piłkarze nie pobierają żadnych pieniędzy za grę. Trenują dwa-trzy razy w tygodniu. Poświęcają wiele godzin na wyjazdy. Bywało i tak, że sami opłacali swoje transfery tylko po to, by zagrać dla Was - kibiców Dyskobolii.

W ubiegłym roku wywalczyli awans z klasy B do klasy A, w której na koniec roku zajmują pozycję wicelidera. Ogrom pracy, wysiłku i wyrzeczeń zostawiony na boiskach. Możesz odwdzięczyć się im wspomagając Naszą Dyskobolię poprzez tę zrzutkę. Bądź pewien, że wszystkie pieniądze zostaną wydane w należytym celu, a za każdą przelaną kwotę piłkarze Naszej Dyskobolii odwdzięczą się walką o awans.

Chodź po awans razem z nami!

Zrób sobie prezent Gwiazdkowy. Dokładając swoją cegiełkę do "interesu" bierzesz udział w odbudowaniu Dyskobolii i przywrócenia jej do gry na poziomie, na który zasługuje nasze miasto Grodzisk!

Poznaj nas:

www.NaszaDyskobolia.pl

www.facebook.com/DyskoboliaGrodzisk

Chcesz zostać naszym sponsorem?

Prosimy o kontakt: [email protected]

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 34

 
Dane ukryte
500 zł
FK
FANATYCZNE KĄKOLEWO
500 zł
G
grzrgorz
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
DB
Dominik Bober
320 zł
JF
Jakub Florkowski
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
M
MarcinS
150 zł
BB
Bartosz Bielawa
100 zł
BB
Łukasz Dudziak
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

851 614 zrzutek

i zebrali

736 251 936 zł

A ty na co dziś zbierasz?