id: ywp6xb

Nowy wóz OSP MRZEZINO

Nowy wóz OSP MRZEZINO

Nasi użytkownicy założyli 1 016 782 zrzutki i zebrali 1 065 619 852 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo !

Od wielu lat Nasza jednostka starała się o nowy wóz strażacki udało się wszystkie formalności związane z zakupem już mamy za sobą samochód już prawie do nas jedzie ale aby stał się naszą własnością musimy mieć 20 000,00 zł wkładu własnego, do którego brakuje nam tylko          9 000,00 zł.

Kochani tym razem to my potrzebujemy Waszej pomocy i wsparcia w uzbieraniu brakującej kwoty, dlatego zwracamy się do ludzi o wielkim sercu brakuje już tak nie wiele.

 W bieżącym roku Ochotnicza Straż Pożarna w Mrzezinie obchodzi jubileusz 100 – lecia powstania jednostki. Tyle planów związanych z organizacją jubileuszu legło w gruzach przez tak trudną dla wszystkich sytuację w kraju dot. pandemi.

My się jednak nie poddaliśmy udało się uhonorować ten czas zakupem nowego wozu, dla Nas ochotników to szczyt marzeń zwłaszcza, że obecny wysłużony już STAR 200 pozostawia wiele do życzenia .

Dlatego ponawiamy prośbę teraz to Ty możesz stać się ochotnikiem i wesprzeć nas w formie darowizny. Każdy grosz się liczy.

 W strukturach naszej jednostki jest wielu młodych strażaków ochotników, którzy prężnie udzielają się i kultywują tradycje pożarnicze. Czerpiemy radość z ochrony życia i zdrowia, pałamy chęcią pomocy. Własnymi siłami, pracą społeczną oraz własnym wkładem staramy się aby Nasza Jednostka prężnie działała. Niestety nie zawsze to wystarczy. Wierzymy w Wasze wielkie serca.

Będziemy wdzięczni za każdą kwotę , ważne jest, że nasze działania zostały docenione. 


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 80

SJ
Sudnik Jarosław
1 000 zł
PG
Falcki Gdynia
700 zł
AP
Anka
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
GK
Gracjan K
200 zł
AD
Adam
200 zł
DE
Daniel
200 zł
BM
Bohdan Mislisz
200 zł
JO
Joanna
200 zł
MI
Marcin i Roman
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!