id: yxmcmx

Rozbudowa Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt

Rozbudowa Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt

Nasi użytkownicy założyli 1 146 328 zrzutek i zebrali 1 194 149 233 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zastanawialiście się kiedyś, ile może kosztować ratowanie życia dzikich zwierząt?           W Naszym ośrodku „Mysikrólik" przez 365 dni ratujemy poszkodowane, osierocone, potrącone i chore istnienia. Codziennie przeznaczane są olbrzymie fundusze na leki, operacje, transport, opiekę, odpowiednią karmę i środki czystości. Nie ma dnia bez interwencji. Nasz zespół pracuje 24 godziny/siedem dni w tygodniu, walcząc o życie każdego zwierzaka.


           Na przełomie lat, dzięki coraz większej empatii ludzi, ilość zwierząt przyjmowanych rocznie zwiększa się diametralnie. Od stycznia tego roku przyjęliśmy już ok. 930 poszkodowanych zwierząt, a ok. 100 pacjentów przebywających u nas potrzebuje odpowiednich warunków i ciągłej opieki.


           Nasz ośrodek pragnie się rozwijać. W tym roku ruszyliśmy z jego rozbudową, abyśmy mogli przyjmować jeszcze większą ilość pacjentów. Walczymy o to, aby każdy osobnik mógł przejść rekonwalescencję i wrócić na wolność. Natomiast w przypadku poszczególnych zwierząt, które nie są w stanie wrócić już do naturalnego środowiska, mogły w godnych warunkach dożyć starości.


           Niestety nasze marzenia o „azylu” ograniczają fundusze. Ceny materiałów i robocizny przez wzrost inflacji niesamowicie wzrosły, a koszty utrzymania zwierząt, pracowników i już istniejącego ośrodka nie maleją. Miesięczne jest to ok. 40 tys. zł. i niestety ta kwota skreśla nasze marzenie o dalszej rozbudowie ośrodka.


           Pełny koszt zaplanowanej przez nas inwestycji, obecnie, to ok. 400 tys. złotych. W tej kwocie zawarta jest budowa wolier, wybiegów, stworzenie stawu dla ptactwa wodnego, postawienie kontenerów socjalno-magazynowych, płotu i opłacenie firm budowlanych.Niestety, nie posiadamy aż takich funduszy, dlatego nieśmiale zwracamy się do Was o pomoc. Potrzebujemy finansowego wsparcia, aby marzenia stały się rzeczywistością. Rozwój „Mysikrólikowego” ośrodka daje możliwość na uratowanie jeszcze większej ilości dzikich zwierząt i zwiększa ich szansę na „drugie” dalsze życie. Wszystko to może stać się realne tylko dzięki Wam!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1135

preloader

Komentarze 23

 
2500 znaków