id: yxxkxe

Na ratunek dla kociej kawiarni Fundacja Ko-Ta

Na ratunek dla kociej kawiarni Fundacja Ko-Ta

Nasi użytkownicy założyli 913 464 zrzutki i zebrali 876 632 653 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani, jak zapewne wiecie, jesteśmy zamknięci już czwarty miesiąc i nikt nie wie, kiedy będziemy mogli normalnie pracować (nie w trybie "na wynos").

Owszem, moglibyśmy otworzyć kawiarnię w ramach strajku przedsiębiorców #otwieraMY, ale w naszym przypadku grozi to konsekwencjami, czyli zwróceniem środków otrzymanych w poprzedniej tarczy.

Niestety tym razem nie możemy liczyć na wsparcie państwa, ponieważ kawiarnia zaczęła działać w 2020, a nie w 2019 roku. Poza tym według rządzących organizacje pozarządowe prowadzące działalność gospodarczą (których głównym źródłem utrzymania jest właśnie ta działalność), nie są przedsiębiorcami, więc wsparcie finansowe nam się nie należy.

Zwracamy się zatem do Was z prośbą o pomoc w zebraniu środków na opłacenie rachunków i karmę dla naszych futrzaków, żebyśmy przetrzymali do wiosny. Stoimy na granicy bankructwa.

Wierzymy jednak, że warto walczyć o to miejsce i mamy nadzieję, że się jeszcze spotkamy przy kawie z futrem ;-)

W zamian za wpłaty możecie Państwo wybrać nagrody (klikając opcję Wybieram pod wybraną nagrodą przy dokonywaniu wpłaty), które będą do odbioru w kawiarni w dniach. Prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty na nasz adres mail: [email protected] lub o pokazanie obsłudze kawiarni maila ze zrzutka.pl z potwierdzeniem wpłaty. Zrealizowanie nagrody w postaci ciasta czy kawy na wynos będzie możliwe w przyszłości, po ponownym otwarciu kawiarni. Można też po prostu wpłacić datek bez opcji nagrody.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 7 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
od 50 zł

Kupione 14 z 19

Zakończona
od 50 zł

Kupione 12 z 19

Zakończona
od 50 zł

Kupione 8 z 15

Zakończona
od 50 zł

Kupione 9 z 10

Zakończona
od 50 zł

Kupione 20 z 24

Zakończona

Wpłaty 214

preloader

Komentarze 14

 
2500 znaków