id: yy5fyv

#RESPIRATOR DLA SZPITALA W BRZOZOWIE + środki ochrony osobistej dla personelu szpitala

#RESPIRATOR DLA SZPITALA W BRZOZOWIE + środki ochrony osobistej dla personelu szpitala

Nasi użytkownicy założyli 1 169 938 zrzutek i zebrali 1 219 038 169 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Na zakup respiratorów i środków ochrony indywidualnej dla szpitala w Brzozowie.


W obecnej sytuacji wszyscy mamy obawy o nasze rodziny, miejsca pracy, o przyszłość, ale równocześnie zastanawiamy się jak możemy pomóc.


W związku z epidemią globalną jest wielkie zapotrzebowanie na całym świecie na środki ochrony indywidualnej i na sprzęt medyczny, coraz trudniej o jego dostępność. Do tego sytuację pogarsza ogromny wzrost cen tych produktów. Polskie szpitale ciągle ich mają zbyt mało, aby zabezpieczyć pacjentów i personel przed zakażeniem koronawirusem.


Dlatego postanowiliśmy rozpocząć tą zbiórkę społeczną na szpital w Brzozowie, który w obliczu podwyżek nie jest w stanie z własnych środków zakupić wystarczającej ilości potrzebnego sprzętu i środków ochrony. Szpital musi realizować opiekę medyczną w pełnym zakresie – to ważne dla nas wszystkich, dlatego trzeba zrobić wszystko, aby chronić personel i pacjentów przed zakażeniem.

Potrzebne są maseczki z atestami, rękawice chirurgiczne, kombinezony, środki do dezynfekcji, trzeba także zakupić dodatkowe respiratory. Respiratory będą bardzo potrzebne w przypadku zwiększającej się liczby zakażeń, ale też po zażegnaniu pandemii będą służyć pacjentom długie lata. Zbieramy na zakup respiratora typu EVITA V300, NKV-550 lub o porównywalnych parametrach. Koszt zakupu jednego respiratora to 100 tys zł. Jaki model zakupimy zależy od dostępności i szybszego czasu dostawy.

Wszyscy chętni mogą wesprzeć Szpital w Brzozowie. Tym bardziej, że wielu z Was, w tym lokalni przedsiębiorcy i osoby indywidualne, już nam sygnalizowało chęć pomocy.

Nieważne, ile możecie wpłacić, każda kwota się liczy i jest potrzebna.

Pozdrawiamy wspaniały personel szpitala i robimy wspólnie co w naszej mocy aby zapewnić dobrą opiekę jago pacjentom.

z4bc116c8d4e5477.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 121

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków