id: yydcp6

Maseczki dla mundurowych z Lublina i powiatu lubelskiego

Maseczki dla mundurowych z Lublina i powiatu lubelskiego

Nasi użytkownicy założyli 1 014 932 zrzutki i zebrali 1 061 571 238 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Koronawirus COVID-19 to wyzwanie na które nikt nie był przygotowany. W walkę z tą obrzydliwą i niebezpieczną chorobą włączyło się bardzo wiele osób, firm czy instytucji jednak ciągle to COVID-19 jest górą. Jednymi którzy oczywiście z urzędu walczą z wirusem są policjanci, którzy delikatnie mówiąc nie do końca mają pod dostatkiem środków do ochrony osobistej a szczególnie maseczek. Z uwagi na to, że policjanci muszą mieć kontakt z wieloma osobami i istnieje spore ryzyko, że mogą się zakazić a tym samym później zakażać innych a przede wszystkim społeczeństwo niezbędnym a wręcz koniecznym jest aby nosili oni maseczki po to by nie roznosić tej choroby na innych i policjantki i policjanci z Lublina i powiatu lubelskiego chcą w ten sposób dodatkowo chronić tych o których bezpieczeństwo dbają na co dzień. Jestem emerytem policyjnym i poprzez organizację tej zbiórki chcę się jakoś do tej walki przyłączyć. Jak dotychczas kilkanaście osób „dobrego serca” rozpoczęło akcję szycia maseczek, m.in. panie krawcowe z różnych firm a nawet prywatnie szyją maseczki, są osoby które darują tkaniny, nici, gumki czy tasiemki jednak te materiały się kończą a panie krawcowe mają naprawdę dużo werwy więc dlatego jest potrzebne wsparcie finansowe. Kwota 3900zł nie załatwi do końca sprawy jednak panie krawcowe będą wtedy miały na czym pracować. Policjanci oczywiście jeśli zaspokoją przynajmniej w miarę swoje potrzeby podzielą się z innymi służbami. Tu chcę podziękować myślę, że mogę powiedzieć (w imieniu policjantek i policjantów) paniom krawcowym, ludziom którzy już przekazali materiały i z góry dziękuję tym którzy dokonają wpłat. DZIĘKUJĘ

Kochani jestem w szoku ale pozytywnie , po 4 godzinach mamy takie minimum aby panie krawcowe które w ciągu tych 4 godzin też jeszcze dodatkowo się zgłosiły miały z czego szyć. Tak jak napisałem wyżej 3900zł nie załatwi sprawy dlatego zmieniam kwotę zbiórki na 9000zł - uwierzcie mi to nie jest dużo jak na 1000 policjantów a do tego mamy służby które z nami współpracują i z nimi też musimy się podzielić. L Proszę nadal o wpłaty i z pewnością tych pieniędzy też będzie mało ale to na później. Jak otrzymam środki i będą już zakupy to będę na bieżąco się rozliczał z wypłat i wydatków tu w komentarzu. Wszystkim za każdą złotówkę DZIĘKUJĘ.

AKTUALIZACJA 03.04.2020

Chcę teraz rozliczyć wydatkowane dotychczas finanse: 847,50zł – taśma bawełniana na maseczki, 114,00zł – nici, 1845,00zł – przyłbice 100szt, 596,80zł – tkaniny---- zdjęcia potwierdzeń płatności dołączone . W drodze są fizelina za prawie 1100zł, kolejnych 100 przyłbic i będą kolejne zamówienia a finanse już na wykończeniu dlatego proszę o dalsze wspieranie. Tu korzystając z okazji dziękuję wszystkim dotychczasowym wspierającym poprzez wpłaty, a także tym, którzy wspierają policjantów i nie tylko poprzez przekazywanie nieodpłatnie różnych materiałów i środków a także a może przede wszystkim tym którzy poświęcają swój czas, sprzęt, pracę, umiejętności. DZIĘKUJĘ

AKTUALIZACJA 06.04.2020

kolejna dostawa która została opłacona - fizelina 1070zł - fot. dołączone

AKTUALIZACJA 07.04.2020

kolejna dostawa 100 przyłbic 1845zł - fot dołączone

Wszystkim serdecznie dziękuję za dotychczasowe wpłaty, potrzeba jeszcze niewiele aby dokupić przyłbic i trochę materiałów na maseczki.

AKTUALIZACJA 04.09.2020

Dzisiaj zamówiłem za kwotę 1835,87zł 11 sztuk ozonatorów które mają dotrzeć za ok. miesiąc. Pomysł jest taki że trafi 1 sztuka na każdą jednostkę (KP 4 i WRD) będą musiały się pogodzić :). Zamiast wpłacać wcześniej na zbiórkę teraz dołożyłem ok. 60zł.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 154

ST
Sebastian Trojak
500 zł
Justyna Łukasik
200 zł
HG
Hubert Głos
200 zł
AL
Artur Lis
105 zł
MR
Marcin Rolak
100 zł
JK
Jacek
100 zł
DP
Dariusz Pawlos
100 zł
TI
Tomek i Marlena Kulesza
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MA
Matka
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków