Opis zrzutki

Jedna z najlepszych szkółek kolarskich w Polsce, działająca w partnerstwie z Klubem Kolarskim Ziemia Darłowska szkoli do 5 lat młodych adeptów kolarstwa. W swojej blisko 40 letniej historii klubu zdobyliśmy 495 medali Mistrzostw Polski, 33 medal Mistrzostw Europy, 13 medali Mistrzostw Świata oraz wychowaliśmy olimpijkę Darię Pikuli. Do IO Tokio 2021 zakwalifikowały się nasze zawodniczki m.in. Daria Pikulik oraz Marlena Karwacka, a kolejne walczą o nominacje. Nasze podopieczne stanowią o sile Reprezentacji Polski w kolarstwie.

Dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Kolarstwa młode osoby chcące spróbować swoich sił w kolarstwie mają ku temu otwartą drogę. Każdy zawodnik otrzymuje bezpłatnie rower, kask, strój kolarski, ubezpieczenie oraz fachową opiekę trenerską i udział w zajęciach. By móc realizować program w roku 2020 niezbędny jest wkład własny, który obejmuje 30% wartości projektu ministerialnego. Niestety nie otrzymaliśmy w tym roku wsparcia z miasta Darłowo na zabezpieczenie wkładu własnego. Jako stowarzyszenie podjęliśmy decyzję, że dołożymy wszelkich starań by nie zawieszać działalności szkółki i umożliwić naszym zawodnikom kontynuacje szkolenia oraz umożliwić zainteresowanym osobą rozpoczęcie przygody z kolarstwem.

Rozpoczęcie przygody z kolarstwem dla wielu młodych osób jest szansą na rozwój pasji, a także szansą na poznanie świata. Prosimy o wsparcie naszego projektu. Z kolarskim pozdrowieniem – KK Ziemia Darłowska

 

Wpłacający 51

MB
Marcin Budny
1 000 zł
P
PSL POWIAT SŁAWIEŃSKI
600 zł
JZ
Jerzy Zug
500 zł
SK
Sebastian Kazimierczak
500 zł
P
Paweł  Breszka
300 zł
JR
Jarek Rzepa
250 zł
TW
Tomasz Wróblewski
201 zł
JB
Jakub Braun
200 zł
AP
Agnieszka Pustkowiak
200 zł
B
banas66
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 32

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

620 951 zrzutek

i zebrali

371 447 404 zł

A ty na co dziś zbierasz?