id: fh6ewm

Na leczenie i rehabilitacje

Na leczenie i rehabilitacje

 
Katarzyna Karcz

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Szymon, mam 14 lat. Od urodzenia cierpię na wadę Ośrodkowego Układu Nerwowego, której konsekwencją jest wodogłowie, po roku zdiagnozowano u mnie padaczkę. Moja choroba jest bardzo poważna i nieuleczalna, nie siedzę, nie chodzę, więc nie mogę sama funkcjonować, wózek to moje nogi, ale często muszę go zmieniać, bo szybko rosnę. Ale jestem bardzo szczęśliwym chłopcem. Chodzę na rehabilitację i dodatkowe zajęcia, aby poprawić swoją kondycję, co wymaga dużo wysiłku, pracy i czasu. Rehabilitacja, kontrole i leki to moja codzienność. Wszystko to wiąże się z dużymi kosztami. Dodatkowo bierze olejek CBD na napady padaczkowe, co znacznie podnosi koszt leczenia.

Obecnie od 7 tygodni przebywam w szpitalu ,przeszedłem 3 operację i mam założony drenaż zewnętrzny,gdyż płyn mózgowo rdzeniowy jest zainfekowany,póki co czekam na poprawę wyników 😔


Kochani zapraszam Was do wsparcia mnie w walce z moja choroba!

Lokalizacja

Komentarze 3

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez