id: z2p59d

Na zakup samochodu pożarniczego dla OSP Bratucice

Na zakup samochodu pożarniczego dla OSP Bratucice

Nasi użytkownicy założyli 1 155 882 zrzutki i zebrali 1 199 862 935 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • KOCHANI,


  Mamy już 5%! Dziękujemy za wszystkie wsparcie! ❤️

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie! Dziś my potrzebujemy Waszego wsparcia.


Recd4zJi6zvNUbrt.jpg

Śledząc naszą aktywność od kilku miesięcy wiecie, że nasza jednostka znajduje się na ostrym zakręcie. W poprzednim miesiącu pożegnaliśmy z jednostki STARA 244, który był z nami przez 19 lat. Jest jeszcze JELCZ, obecnie wyłączony z gotowości bojowej, gdyż również wymaga kosztownej konserwacji i niebawem musimy zdecydować o jego dalszym losie. 


Oba samochody wymagały ciągłych napraw i naszej modlitwy, o to by dojechały na miejsce i aby trud włożony w naprawy nie poszedł na marne. Bywało z tym różnie... Najczęściej kończyło się dawką negatywnych emocji, które przenosiły nasze skupienie na zastanawianie się czy w ogóle dojedziemy i po drodze sami nie będziemy potrzebowali pomocy. Śmiech przez łzy. 


Zresztą ostatnie miesiące to był istny roellercoaster emocji i wiedzą o tym Ci, którzy byli blisko nas i palących problemów obserwując nasze codzienne zmagania.


Z początkiem tego roku, byliśmy w stanie "krytycznym i stabilnym". Niczym pacjent podpięty do kroplówki, szukaliśmy rozwiązań, aby złapać tlen i zawalczyć, nie zaprzepaszczając tym samym wysiłku tych, którzy przez dziesięciolecia, ramię w ramię nieśli pomoc potrzebującym. W tym trudnym momencie nie zabrakło jednego... Determinacji i szukania pozytywów. Tej iskierki nadziei i wiary, że to damy radę i to wszystko ma sens. 
WxA8ae6w4i5UCKML.png

nzYY2axUufH5IdZY.jpgKrokiem, który podjęliśmy jest decyzja o zakupie lekkiego samochodu pożarniczo-gaśniczego dla naszej jednostki. Ceny samochodów strażackich, są bardzo zróżnicowane i mocno podrożały. Kwota jaka będzie nam potrzebna jako wkład własny oscyluje w granicach 150 000 złotych. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie naszej zrzutki, która pomoże nam zakupić nowoczesny samochód strażacki.


Podtrzymanie tradycji zapoczątkowanej w 1894 roku jest kluczowe. Historia pokoleń, którą zbudowali nasi dziadkowie, rodzicie, najbliższe nam osoby, jest bezcenna. Jest czymś o co warto dbać i kultywować przez kolejne dziesięciolecia. Dla naszego wspólnego dobra, z którego będą czerpały w przyszłości także nasze dzieci i wnuki. Dzięki Waszemu zaufaniu będzie miało to swoją kontynuację. 

 

Stawiamy na jutro. Pragniemy, aby zakup nowego wozu przyciągnął młode osoby do naszej straży. Marzymy o tym, aby cała akcja stała się kolejnym milowym krokiem, który przybliży nas do unowocześnienia naszej straży, pozwoli przejść przez wymagającą transformację i umożliwi wejście w XXI wiek, pozostawiając zmierzch PRL-u już za nami...


Stając przed faktem zebrania tak dużej kwoty, wierzymy, że z Państwa pomocą uda nam się osiągnąć wyznaczony cel.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli skrócić czas reakcji na pożary i inne zagrożenia, a co za tym idzie, zwiększyć bezpieczeństwo naszej społeczności.


Będziemy regularnie informować Was o postępach zbiórki oraz sposobie wykorzystania zebranych środków. Dziękujemy za każdą złotówkę. :)


Dzielcie się tą zrzutką ze swoimi znajomymi i rodziną, abyśmy mogli szybko osiągnąć nasz cel. Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!

Dziękujemy za pomoc. :)


Z strażackimi pozdrowieniami zarząd oraz druhny i druhowie OSP Bratucice 🚒

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 183

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków