id: z2wjgf

Rehabilitacja i leczenie Miłosza

Rehabilitacja i leczenie Miłosza

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
33 961 zł 
z 20 000 zł
169%
zakończona 25.12.2018r
153 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dzięki lekarzom i aparaturze żyje, mogłam usłyszeć upragnione słowo „mama”, zobaczyć jego pierwsze kroki, zdobywać razem górskie szczyty.

Walka o życie i zdrowie Miłosza, który urodził się jako skrajny wcześniak w 27 tygodniu ciąży, nie skończyła się wraz z jego wyjściem ze szpitala po prawie 6 miesiącach. Wręcz odwrotnie, wtedy dopiero zaczęła się na dobre, nadal trwa i pewnie nigdy się nie skończy.

Aby syn mógł się rozwijać, nadrabiać stracony czas oraz różnice w rozwoju potrzeba jest olbrzymiej determinacji i siły Miłosza oraz naszej, rodziców.

Nadal wymaga stałej kontroli wielu lekarzy specjalistów (neurologa, okulisty, neurochirurga, itd.) oraz systematycznej terapii logopedycznej i rehabilitacji.

W kolejnych miesiącach mobilizujemy wszystkie siły na dalszą walkę z MPD (mózgowe porażenie dziecięce) i dyzartrią (zaburzenie mowy) u Miłosza.

Będziemy Wam wdzięczni, jeśli pomożecie nam w zebraniu kwoty, która w całości zostanie przeznaczona na dalsze leczenie i rehabilitację. Pomóżmy Miłoszowi w jego rozwoju i pogoni za rówieśnikami.

Miłosz ma 5 lat. Tyle też trwa jego rehabilitacja i leczenie. Rezultaty terapii są widoczne, a pozytywne efekty, które pojawiają się, tylko wzmagają wolę walki dzielnego Miłosza o lepsze jutro. Syn dobrze znosi ćwiczenia i lubi chodzić na zajęcia. Jest pogodny i nie skarży się, jakby gdzieś w głębi duszy zdawał sobie sprawę, że jeśli tylko włoży w ćwiczenia dużo sił, to kiedyś będzie samodzielny.

Zrzutka stworzona przez Justynę - mamę Miłosza

Pomysłodawca i współtwórca bloga palaszewski.comJako pełnoetatowa mama i „rehabilitantka” dziecka z MPD na blogu opisuję historię nieustannej walki o samodzielność syna Miłosza.

Blog: www.palaszewski.com

FB: www.facebook.com/palaszewskicom

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 153

MK
Józef Kęsek
2 100 zł
MS
MAREK SZCZYTKOWSKI
1 300 zł
JT
Jolanta Trześniowska
1 230 zł
SK
Slawomir Kicinski
1 080 zł
PP
Piotr Palewski, Barbara Palewska
1 030 zł
HB
Henryk Błasiak
930 zł
FM
900 zł
AP
Adrian Pawłowski
780 zł
 
Dane ukryte
680 zł
JW
Małgorzata Woźniak
650 zł
Zobacz więcej

Komentarze 9

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

753 620 zrzutek

i zebrali

544 582 487 zł

A ty na co dziś zbierasz?