Wpłać na zrzutkę: Pomóż Eufeminom protestować JESZCZE GŁOŚNIEJ!

 
Ewelina Sobieraj
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Piona!

  Jesteśmy Tobie ogromnie wdzięczni!  rozwiń
  Piona!
 • Dyszka!

  Ty nam dyszkę- my Tobie szczere podziękowania w opisie filmu na Vimeo.
  rozwiń
  Dyszka!
 • Podziękowania

  Taki gest zasługuje na SERDECZNE podziękowania w napisach końcowych filmu.

  (Plus wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.)  rozwiń
  Podziękowania
 • Oficjalne podziękowania

  Robi się OFICJALNIE! Na fanpage Eufemin wjeżdża zdjęcie z planu wraz z podziękowaniami dla Ciebie.

  (Plus wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.)  rozwiń
  Oficjalne podziękowania
 • Pocztówka

  Kto jeszcze pamięta, że istnieją na świecie POCZTÓWKI? My! Dlatego otrzymujesz w podziękowaniu pocztówkę z jednym ze zdjęć z planu Eufemin (autorką zdjęć jest uznana fotografka Pat Mic).

  (Plus wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.)  rozwiń
  Pocztówka
 • Soundtrack

  Wciskasz PLAY i w Twoich głośnikach, słuchawkach i bębenkach brzmi EUFEMINOWA MUZA! Otrzymujesz plik ze ścieżką dźwiękową z wybranej etiudy.

  (Plus wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.)  rozwiń
  Soundtrack
 • Prapremiera

  Właśnie sprawiłaś/eś sobie bilet na PRAPREMIERĘ najnowszej etiudy Efemin- otrzymujesz od nas dostęp do filmu przed jego oficjalną premierą.

  (Plus wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.)  rozwiń
  Prapremiera
 • Mecenat

  Gratulacje! Zostajesz mecenaską/mecenasem naszej etiudy, a my ujmujemy Ciebie w napisach początkowych.

  (Plus wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.)  rozwiń
  Mecenat
 • Mecenat honorowy

  Wow! Za taką pomoc należy się tytuł honorowy! Nasi mecenasi honorowi zostają ujęci w oddzielnej planszy na początku filmu.

  (Plus wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.)  rozwiń
  Mecenat honorowy
 • Making of

  Mamy dla Ciebie prezent- dodatkowe materiały z planu i making of produkcji!

  (Plus wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.)  rozwiń
  Making of
 • Wycieczka po Warszawie

  Jesteś w Warszawie? Planujesz przyjazd? Świetnie! Lokalna przewodniczka (nasza eufeminowa producentka) Marta Sas zaprasza Cię na WYCIECZKĘ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.

  (Plus wszystkie nagrody z puli 5-400zł.)  rozwiń
  Wycieczka po Warszawie
 • Praktyczny warsztat fotograficzny

  Jesteś ciekawy jak wygląda praca fotografa na planie filmowym lub podczas próby teatralnej? Zapraszamy Cię na plan Eufemin, gdzie Pat Mic podzieli się praktycznymi wskazówkami na temat tworzenia relacji zdjęciowych!


  (Plus wszystkie nagrody z puli 5-400zł.)

  rozwiń
  Praktyczny warsztat fotograficzny
 • Muzyka serca - warsztat grupowy on-line

  Zapraszamy Cię na warsztat podstaw kompozycji, spokoju i serca - zajęcia przygotowane przez Małgorzatę Przyszłość - Gąsiorowską.

  Kilka słów od autorki warsztatu: W małych grupach pokażę swoją metodę pracy nad tworzeniem muzyki. Planuję porozmawiać o spokoju, jaki daje mi twórczość i mam nadzieję, że Was tym trochę zarażę. Pracuję głównie na małych instrumentach cyfrowych i analogowych. Instrumenty klawiszowe, bas, świat i głos to moje główne instrumentarium. Zobaczycie narzędzia, instrumenty i przedmioty, które mogą stać się muzyką. Zapraszam na spotkanie.


  Czas - 2 godziny.

  Grupa - 12 osób.

  Platforma do dogadania :)


  (Plus wszystkie nagrody z puli 5-400zł.)

  rozwiń
  Muzyka serca - warsztat grupowy on-line
 • Masterclass on-line

  Stworzymy dla Ciebie indywidualną lekcję on-line, dopasowaną do Twojej aktualnej wiedzy i zainteresowań. Zobacz nasze propozyje:

  Ewelina Sobieraj- Rusz się! Przygotuję dla Ciebie trening ogólnorozwojowy, którego ścieżkę wybierzesz Ty sam/a- rozciągającą, wzmacniającą lub taneczną (limit: 4)

  Agnieszka Borkowska- Stworzę dla Ciebie spersonalizowaną choreografię- wybierz utwór, opowiedz co Cię inspiruje i zatańczmy to razem! (4)


  (Plus wszystkie nagrody z puli 5-400zł.)

  rozwiń
  Masterclass on-line
 • Sesja zdjęciowa

  Nie mamy słów, żeby wyrazić naszą wdzięczność, ale… mamy dla Ciebie zaproszenie na INDYWIDUALNĄ SESJĘ  ZDJĘCIOWĄ, którą wykona Pat Mic. Masz projekt, który chcesz zrelacjonować? Może interesują Cię sesje konceptualne?

  Sprawdź, co tworzy Pat:

  http://patmic.com/


  (Plus wszystkie nagrody z puli 5-400zł.)

  rozwiń
  Sesja zdjęciowa
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.