id: z42b7m

na jedzenie i przetrwanie zimy dla kotów

na jedzenie i przetrwanie zimy dla kotów

Nasi użytkownicy założyli 1 153 570 zrzutek i zebrali 1 198 556 481 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry św. Mikołaju,

przynosisz prezenty ludziom, to pomyślałem, że może i dla mniejszych braci- kotów coś się znajdzie.  Nazywam się Czesiu. Jestem cały czarny jak węgielek i wiem, że ludzie nie lubią takich kotów. Ale na szczęście Pani nie zwraca uwagi na kolor, czy inne cechy naszego wyglądu. Myślę, że to już ostatnie moje dni z moją Panią w domu i chciałbym jeszcze zdążyć zrobić coś dobrego. Mam 19 lat i mam ostrą niewydolność nerek, jem co raz mniej, zaczynam mieć problem z poruszaniem się i jestem co raz słabszy – z każdym dniem czuję się już coraz gorzej. Moja Pani podarowała mi dodatkowe 90 dni życia- walczymy już 3 miesiące, miałem lepsze i gorsze dni, ale od tej choroby już nigdy nie dam rady uciec.  

Pani i jej mama mają pod opieką 19 kotów: 7 wraz ze mną u Pani w domu, 5 u jej mamy i 7 na działce. Te z działki, gdy zaczynają chorować, trafiają już na stałe do domu. Ostatnio trafił do nas Kubuś, który ma raka płaskonabłonkowego na głowie. Jest już po ciężkiej operacji wycięcia chorej tkanki, ale okazało się, że na uszach są przerzuty i.. jedynym ratunkiem jest ich amputacja.

Chciałabym, żeby chociaż raz w roku, w tym okresie świątecznym Pani nie musiała się martwić o jedzonko dla nas. Żeby mogła spokojnie zrobić Wigilię i nie martwić się, czy nasze brzuszki są puste. Najgorzej mają te kotki na działce. Temperatura mocno spadła w dół, spadł śnieg i ze względu na warunki potrzebują dużo więcej jedzenia od nas. Wiem, że nikomu dzisiaj nie jest łatwo, ale gdyby każdy wpłacił chodź złotówkę, mielibyśmy większe szanse na przetrwanie.

Nikt nie jest stworzony do samotnego życia, my na szczęście mamy dom i kochającą Panią. Dlatego przynajmniej raz w roku chcielibyśmy też zrobić jej prezent. Pomóż naszej Pani pomagać nam dalej. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 60

 
Dane ukryte
100 zł
KO
KocieLoff
50 zł
BK
Bożena Kowalewska
50 zł
MP
Marta Pettke
20 zł
BB
Brygida konkol
50 zł
AG
Ala
AO
Agata Ostrowska
20 zł
DB
Dorota
20 zł
AR
Alina
10 zł
MB
Magda
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!