id: z46w6v

Muzykoterapia - inicjatywa seniorów

Muzykoterapia - inicjatywa seniorów

Nasi użytkownicy założyli 1 146 355 zrzutek i zebrali 1 194 203 980 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy grupą seniorów działającą przy Fundacji Rozwoju i Aktywności Społecznej „Przyjaźń”. Od 5 lat organizujemy zajęcia z muzykoterapii dla Seniorów z Lublina. Udało nam się pozyskać środki już na 4 edycje w kwocie ponad 2500 złotych, w chwili obecnej planujemy kolejną już 5 edycję. Dzięki naszym wcześniejszym staraniom udało nam się nawiązać współpracę z Ochotniczym Hufcem Pracy, który udostępnia nam salę na zajęcia. Ponadto nawiązaliśmy współpracę z wykwalifikowanym trenerem i zbieramy część środków potrzebnych na jego wynagrodzenie. Od początku w naszych zajęciach wzięło już udział ponad 450 seniorów z Lublina.

Muzykoterapia ma bardzo dobre właściwości terapeutyczne dla osób starszych, dzięki takim zajęciom mogą dłużej utrzymywać sprawność i zachować zdrowie oraz kondycję fizyczną i psychiczną. Ponadto jest to bardzo dobry sposób na integracje i aktywizacje społeczną. Dzięki projektowi w ramach Aktywni + finansowanego w ramach Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych posiadamy już część środków.

Przez sytuację z zeszłego roku związaną z epidemią COVID w Polsce, prosimy o wsparcie naszej aktywności i umożliwienie nam dalszego kontynuowania zajęć, co jest niezmiernie ważne dla seniorów po okresie, w którym jako grupa jedna z najbardziej narażonych byli izolowani i obecnie bardzo potrzebują dodatkowych zajęć pozwalających na ruch i integrację. 


Prosimy o wpłaty, każda złotówka jest dla nas ważna :)


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
5 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!