id: z4apek

BO REDAKCJA NIE MUSI BYĆ SELEDYNOWA!!!

BO REDAKCJA NIE MUSI BYĆ SELEDYNOWA!!!

Opis zrzutki

Mała, ale własna redakcja portalu Świat Kultury Poznań pilnie wymaga remontu. Z zebranych pieniędzy planujemy: wymianę wykładziny PCV na podłodze; szpachlowanie i malowanie ścian oraz sufitu, montaż rolet na oknach (chociaż trzeba przyznać, że widok z okna mamy wyjątkowo piękny); zakup regału na książki; zakup regału na albumy muzyczne CD; zakup drobnych elementów wyposażenia biura jak chociażby: tablicy korkowej, czy fotela biurowego. Chcielibyśmy również wymienić starą i zagrażającą bezpieczeństwu instalację elektryczną.

Portal ŚWIAT KULTURY POZNAŃ dostępny pod adresem www.swiatkultury.com.pl wkrótce będzie świętował swoje kolejne – szóste już urodziny. Od samego początku swojej działalności skupiamy się na wydarzeniach kulturalnych odbywających się w Poznaniu i w powiecie poznańskim. Zapowiadamy, relacjonujemy i recenzujemy festiwale muzyczne i filmowe, koncerty, spektakle teatralne, filmy, premiery literackie, a także albumy muzyczne.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie gości KULTURA – zarówno ta wysoka, jak i ta bardziej popularna; lokalna, ale również międzynarodowa. Nie ograniczamy swojego zainteresowania do żadnej ze sztuk, żadnego wybranego gatunku, czy artysty. Staramy się pokazać różnorodność i wielobarwność poznańskiej kultury.

Od sześciu lat prowadzimy swoją działalność na zasadzie WOLONTARIATU poświęcając swój prywatny czas i godząc to z pracą zawodową. Wydaje nam się, że do tej pory ta trudna sztuka udawała nam się całkiem dobrze, a przygotowywane przez nas materiały były cennym i rzetelnym źródłem informacji o poznańskiej kulturze.

Tym, co nas motywuje do pracy są nasi Czytelnicy, Sympatycy oraz Artyści i ich działalność twórcza. I właśnie w tym momencie i w tym miejscu musimy zwrócić się do Was wszystkich z prośbą o wsparcie. Od dwóch lat zmagamy się z trudnymi warunkami lokalowymi. Nasza REDAKCJA mieści się w małym pokoju o wymiarach 9m2, na jednym z poznańskich blokowisk. Pokój, który stał się naszym miejscem pracy wymaga natychmiastowego REMONTU, a my wciąż zmagamy się z brakiem funduszy.

Kolor ścian – ostry seledynowy pozostawiony przez poprzedniego lokatora wywołuje w nas agresję i niechęć, a podarta wykładzina na podłodze zagraża naszemu bezpieczeństwu. Brakuje regału na książki, które z bólem serca przechowujemy na podłodze, brakuje też regału lub komody na wszelkie materiały prasowe, które ułatwiają nam pracę, a które jesteśmy zmuszeni trzymać w kartonach. Sytuacji nie poprawia brak rolet na oknach, co w sezonie wiosenno-letnim i wczesnojesiennym bardzo utrudnia nam pracę twórczą, przed monitorem komputera.

Z zebranych pieniędzy planujemy: wymianę wykładziny PCV na podłodze; szpachlowanie i malowanie ścian oraz sufitu, montaż rolet na oknach (chociaż trzeba przyznać, że widok z okna mamy wyjątkowo piękny); zakup regału na książki; zakup regału na albumy muzyczne CD; zakup drobnych elementów wyposażenia biura jak chociażby: tablicy korkowej, czy fotela biurowego. Chcielibyśmy również wymienić starą i zagrażającą bezpieczeństwu instalację elektryczną.

Wszystkim, którzy wesprą remont naszej redakcji oferujemy imienne podziękowania na naszym facebookowym profilu, a także na stronie głównej naszego portalu Świat Kultury Poznań (www.swiatkultury.com.pl).

Wpłacający 2

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli

622 974 zrzutki

i zebrali

373 656 375 zł

A ty na co dziś zbierasz?