id: z4xc7u

pomoc w spłacie długów przez hazard

pomoc w spłacie długów przez hazard

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 167 433 zrzutki i zebrali 1 215 006 420 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam, mam 24 lata, dotychczasowo wiodłem spokojne życie młodego chłopaka, kochająca dziewczyna, spokojna praca, rodzina, byłem normalnym nastolatkiem jak każdy. Moje życie zmieniło się diametralnie kiedy na internecie znalazłem stronę internetowa z kasynem online, zarejestrowałem się myśląc spróbuję małą kwotę wpłacić i albo coś wygram albo przegram i uznam to tylko za zabawę. Niestety udało mi się wygrać, mówię niestety poniewąz gdybym przegrał prawdopodobnie pokusa grania dalej nie wzięła by góry nademną. Wygrałem kilkaset złotych z 50 zł, ucieszyłem się bardzo i wypłaciłem pieniądze, kilka dni później pomyślałem zagram jeszcze raz w końcu i tak wygrałem więc nie mam nic do stracenia. Jest to zapewne schemat każdego hazardzisty. Takim sposobem straciłem wszystkie moje oszczędności, i zaciągnąłęm kredyt w banku chcąc odegrać to co już utraciłem przez grę. Niestety z każdą kolejną wpłatą na grę a nie były to już kwoty 50zł a setki, wpadałem w coraz większe długi.


W końcu zrozumiałem, że w starciu z hazardem jako człowiek nie mam żadnych szans. Szkoda że tak późno, jestem młody całe życie przedemną zwłaszcza że chcę wziąć ślub z moją ukochaną narzeczoną,a mając dług na karku popadam w coraz większą depresję i jest mi coraz ciężej. Z moich bliskich mi osób nie mam do kogo się zwrócić o pomoc, rodzice utrzymują się tylko z najniższej renty która i tak ledwo wystarcza na życie.

Bardzo proszę o pomoc, wiem jak wiele jest osób z podobnymi problemami jak ja, wiem też że dobro zawsze wraca i jesteśmy ludźmi dopóki potrafimy się nawzajem wspierać w trudnych chwilach, w końcu kążdy w życiu przechodzi trudne chwile. Zawsze starałem się być uczciwy i pomocny wobec innych potrzebujących, wierzę, że ktoś będzie w stanie mi pomóc w moim trudnym okresie życie, abym ja mógł komuś również pomóc jak mój koszmar się skończy. Dziękuję bardzo.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

KD
Krystian Drabik
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!