id: z5j8ff

Wydanie książki "Piękna dziewczyna"

Wydanie książki "Piękna dziewczyna"

Nasi użytkownicy założyli 916 806 zrzutek i zebrali 884 325 854 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

o06b38b4dd684de9.jpegKsiążka jest częścią większego projektu "Piękna dziewczyna" przygotowanego przez wydawnictwo Iosephicum. Powstał on w odpowiedzi na list do polskiej dziewczyny Sługi Bożego Stefana kard. Wyszyńskiego pt.:"Tylko czyste serce jest zdolne do prawdziwej miłości."

Przeczytałam ten list 10 lat temu i jego treść nie dawała mi spokoju. Czułam, że trzeba towarzyszyć młodej kobiecie w jej drodze ku dorosłości, tak niełatwej w dzisiejszych czasach. Zapaliłam do tego projektu wiele osób i już od paru lat współtworzę portal Piękna Dziewczyna – Portal dla nastolatek , a teraz na beatyfikację Prymasa Tysiąclecia przygotowałam wraz grupą kobiet książkę pod tym tytułem.j27aedda2984860d.jpegO CZYM JEST KSIĄŻKA

Zawiera ona treści istotne dla osoby wchodzącej w życie, ale też dla każdej kobiety, bo to o czym piszemy, jest ponadczasowe. Główne przesłanie książki brzmi: "Jesteś ważna i możesz być silną kobietą, znającą swoją tożsamość. Masz niepowtarzalną wartość nadaną Ci przez Boga, który Cię stworzył i odkupił swoją Krwią". To wszystko poparte jest mocnymi świadectwami życia osób, które doświadczyły wyzwolenia i uzdrowienia. Dostały łaskę nowego życia i teraz dzielą się nią z innymi.

 Poza tym pokazujemy Maryję jako najpiękniejszą z kobiet, znającą swą wielką godność mistrzynię relacji i porozumienia z drugim człowiekiem. 

 Mówimy o naszej misji - strażniczki życia . Kobieta to przecież ta, która daje życie w każdym wymiarze.

Piszemy, że każda z nas ma ciało, dzięki któremu może kochać oraz emocje będące kopalnią wiedzy o nas samych.

Uczymy, jak komunikować się ze światem i nie wchodzić w toksyczne relacje.

Wykorzystując świadectwa osób konsekrowanych i powołanych do małżeństwa oraz życia w samotności,

piszemy o wyborze drogi życiowej.

Zapewniamy również, że każda z nas ma w sobie skarb i jest powołana do miłości. A tylko czyste serce potrafi kochać.

Niesiemy nadzieję, że nikt nigdy nie jest przegrany, bez względu na to, jak potoczyło się jego życie.

Pokazujemy, że marzenia i talenty są ważne.

Zachęcamy zatem, by każda z nas miała odwagę zmian i nigdy się nie poddawała.

Tak więc książka obejmuje wszystkie sfery życia kobiety:

  • emocje
  • duchowość
  • psychikę
  • fizjologię

Wierzymy, że dotknie, poruszy i zachęci do pięknej drogi wiele dziewczęcych serc.

o46c1ee61a6f7783.jpegDLA KOGO KSIĄŻKA

Marzy nam się, aby dotarła ona do każdej kobiety.

Do dziewcząt, które dbają o swój rozwój duchowy, a także do tych, które niedawno tę sferę odkryły.

Do młodych kobiet, które wkraczają w dorosłość i chcą budować swoje życie w oparciu o solidne fundamenty.

Do nastolatek, które są rozdarte w przeżywaniu swojej kobiecości i poszukują drogowskazów.

Do dojrzałych kobiet, by na nowo odkryły swoje piękno i wartość.

Do babć, cioć, matek i nauczycielek, które towarzyszą w dojrzewaniu młodym dziewczętom, bo ta książka na pewno im pomoże.


sa8789f3d6984cb5.jpeg.

KIM JESTEŚMY


Wydawnictwo Iosephicum - jego patronem, jak sama nazwa wskazuje, jest św. Józef. Z kolei podstawowe priorytety to: rodzina, wiara, kobiecość, edukacja domowa.


AUTORKI

Beata Agopsowicz

mieszka w Radlinie na Śląsku, z wykształcenia pedagog, mediator rodzinny, doradca życia rodzinnego, katecheta; pracuje w szkole; szczęśliwa mężatka i matka trójki dorastających dzieci; w wolnych chwilach czyta i pisze książki; autorka powieści obyczajowych z przesłaniem chrześcijańskim; lubi podróże.


Monika Dudoń

Mieszka w Bielsku-Białej. Szczęśliwa żona i mama. Z wykształcenia germanistka oraz coach rozwojowy. Od kilku lat prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet, na których odkrywają piękno wewnętrzne i talenty ukryte w każdej z nich. Autorka bloga drogiprawdy.pl. Uwielbia wędrówki po Beskidach, a w wolnych chwilach czyta (najchętniej coś przygodowego z nutką fantasy)


Agata Głażewska

Mieszka w Ćwiklicach – wyjątkowej wiosce pod Pszczyną. Szczęśliwa żona i mama dwojga dorosłych dzieci, edukowanych całe życie w domu. Z wykształcenia i zamiłowania polonistka, zakochana w polskiej kulturze. Prowadzi własne wydawnictwo, pisze książki i uczy polskiego dzieci z edukacji domowej. Lubi spotykać się z przyjaciółmi, chodzić po górach, tańczyć tango z mężem.


Małgorzata Kania

Od urodzenia mieszka w Krakowie, z krótką przerwą na misję w Tanzanii (2017-2018). Od września 2020 roku jest żoną Bartosza. Od 2013 roku - magister filologii polskiej ze specjalnością komunikacja społeczna. Na co dzień pracuje jako doradca techniczno-handlowy i zajmuje się marketingiem internetowym w firmie. Lubi czytać książki, wędrować po górach i jeździć konno.


Monika Kogut

Żona Stasia, mama ośmiorga. Z wykształcenia teatrolog i anglista. Po godzinach pisze felietony o sztuce oraz prowadzi portal Piękna Dziewczyna – Portal dla nastolatek


Ania Koźlik

Mieszka w Warszawie. Żona i mama. Teolog, nauczycielka naturalnych metod rozpoznawania płodności, doradca rodzinny, autorka artykułów na temat płodności, etyki seksualnej, relacji w małżeństwie i wychowania. Gość programów radiowych i telewizyjnych. Lubi świat mediów społecznościowych i public relations; chętnie angażuje się w projekty dla kobiet. Pasjonatka ludzi, historii i militariów.


Małgorzata Lis

Mieszka w Grabinie pod Warszawą. Od blisko dwudziestu lat jest szczęśliwą żoną oraz – nieco krócej – matką. Ma siedmioro dzieci. Z wykształcenia jest historykiem i historykiem sztuki. Wiele lat pracowała w szkole, a także w muzeum oraz pisała podręczniki szkolne. Teraz pomaga swoim dzieciom w edukacji domowej, a jej aktywnością zawodową stało się pisanie powieści. W wolnym czasie czyta książki.  

ma34e0c915afe224.jpeg

POTRZEBUJEMY WASZEGO WSPARCIA, ABY WYDAĆ TĘ WYJĄTKOWĄ KSIĄŻKĘ, PISANĄ Z SERCA DO SERCA. DZIĘKI WAM BĘDZIEMY MOGŁY JĄ OPUBLIKOWAĆ.

PIENIĄDZE PRZEZNACZYMY NA DRUK, PROMOCJĘ, KOREKTĘ, GRAFIKĘ, SKŁAD, PROJEKT OKŁADKI.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 11 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/nagród.

Wpłaty 82

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków