id: z5k6pt

Pomoc dla Schronisko Halny w Kamieniu

Pomoc dla Schronisko Halny w Kamieniu

Nasi użytkownicy założyli 1 169 110 zrzutek i zebrali 1 217 844 455 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Schronisko Halny w Kamieniu k. Świeradowa Zdrój woła o pomoc.

Część z Was pewnie zna nasze Schronisko, kiedyś szkolno - młodzieżowe, obecnie Schronisko turystyczne. Samo Schronisko powstało już ponad 40 lat temu, my przejęliśmy je w sierpniu tego roku i zakochaliśmy się w tym miejscu. 

f30b16e5dab7303dc43b011c39006569.jpg

Od sierpnia szło raz lepiej, raz gorzej, ale wkładaliśmy w to miejsce całe swoje serce. Wszystkie pokoje odnowiliśmy, zmieniliśmy łóżka, dostosowaliśmy do obecnych wymogów i otworzyliśmy Schronisko na nowo. Niestety rok 2020 i panująca epidemia nie dała za wygraną. Decyzją o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego z mocy prawa zamknięto wszystkie obiekty krótkotrwałego zakwaterowania, w tym również nas. Nie możemy robić nic.

 

Ponieważ obiekt został uruchomiony dopiero w sierpniu żadna pomoc od rządu czy też tarcze antykryzysowe nam się nie należą, ale firm, które wystawiają nam faktury niestety to nie obchodzi. Temperatura spada już poniżej zera, więc musimy kupić opał, zacząć palić w piecach i pomimo braku gości ogrzewać budynki, żeby wszystko co zostało już zrobione nie zawilgotniało i nie poszło na marne. Opłaty za prąd, wodę, czynsz i podatki również muszą zostać przez nas opłacone, bo nikt nam ich nie umorzy, a zadłużenie rośnie z dnia na dzień.

Teraz kiedy nasze dochody wynoszą dokładnie 0 zł musimy walczyć o przetrwanie nasze i Schroniska w które włożyliśmy tyle serca i pracy. 

Kolejne faktury zaraz przed nami więc wołamy do wszystkich o pomoc, żebyśmy mogli połatać nasz budżet, spłacić rosnące wciąż zadłużenie i przetrwać chociaż kolejny miesiąc z nadzieją, że będziemy znów mogli przyjmować gości. 

16f4edbf686a4166282de2ac853915d7.jpg

Czym jest dla nas Schronisko?

Odpowiedź jest tylko jedna - DOMEM, traktujemy to miejsce jak nasz dom. Wkładamy w nie serce, chcemy, żeby wszyscy czuli się tu jak u siebie. Odnaleźliśmy w tym miejscu kawałek świata z którego postanowiliśmy uczynić naszym i którym chcemy się dzielić z innymi. 

d90a87ceed91fc2be721ed35caa451c6.jpg

Nie ukrywamy, że założony przez nas cel to minimum, które pozwoli nam spłacić już zaległe zobowiązania, ale też pozwoli nam to przetrwać i być dalej z Wami. 

Wierzymy bardzo mocno, że z Waszą pomocą uda nam się dotrwać do końca epidemii.

Jak to wszystko się już skończy wszystkich Was zapraszamy na kawę i na wielkie podziękowanie za każdą pomoc.

 

31fd9b287ea59953ee8224b3e08cdda8.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!