id: z82men

Esport Pomaga - Gramy dla Onkologii

Esport Pomaga - Gramy dla Onkologii

Nasi użytkownicy założyli 1 146 401 zrzutek i zebrali 1 194 240 654 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Marzysz o tym, aby w tym roku Dzień Dziecka był wyjątkowy? Przygotuj się na niesamowitą inicjatywę, która przyniesie uśmiech na twarze chorych dzieci. Społeczność związana z Esportem zbiera pieniądze na prezenty dla podopiecznych szpitala onkologicznego w Szczecinie, a przy okazji organizuje niezapomniany turniej charytatywny w popularnej grze komputerowej - Counter Strike: Global Offensive.

exiyLiWgx52JdlSO.jpg

W skrócie, nazywam się Nikodem Wójcik i od ponad 10 lat biorę udział w organizowaniu prezentów dla potrzebujacych. Wraz z grupą znajomych byliśmy w stanie uszczęśliwiać rodziny, co przysporzyło nam dużo radości. Poprzednie akcje miały bardzo pozytywny wydźwięk, więc przyszła pora na kolejne inicjatywy,


"Esport Pomaga - Gramy dla Onkologii" - to nie tylko okazja do integracji ze światem gier komputerowych, ale także szansa na wsparcie dla najmłodszych z chorobami nowotworowymi. Dołącz do grona darczyńców, wpłacając swoją darowiznę na zbiórkę, a my zrobimy wszystko, aby dzieci z szpitala otrzymały wymarzone prezenty.

9xhZZYFrpcVMhaJ8.jpg

Jest to doskonały sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Zbierz ekipę, zgłoś swój zespół na turniej i baw się wspaniale, wiedząc, że Twoja obecność przyczyni się do zwiększenia radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by pomóc tym, którzy potrzebują Twojej pomocy!


Cała akcja będzie relacjonowana na https://www.facebook.com/esportpomaga oraz stronach naszych partnerów!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 70

JA
Kuba
1 000 zł
JC
Kuba
10 zł
K4
K4ffel
10 zł
BG
Blu Game Show Bydgoszcz
224 zł
 
Dane ukryte
150 zł
MJ
m4ciejak
PA
Panica.Gaming
50 zł
MK
Panica.Gaming
15 zł
JC
Julian Chodorowski
50 zł
KK
Kinga Kijewska
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków