id: z85ptj

Ekspress do kawy dla działu konstrukcyjnego

Ekspress do kawy dla działu konstrukcyjnego

0 zł
z 3 599
0%
zakończona
23.11.2022r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 038 123 zrzutki i zebrali 1 109 348 876 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam, jestem członkiem działu, który zajmuje się wdrażaniem i rozwojem nowych projektów w firmie produkującej części do samochodów na tzw. pierwszy montaż. Nasz zespół jest niewielki (zaledwie 7 osób) i by dojść do obecnego stanu kształtował się kilkanaście lat. Jesteśmy bardzo zgrani a sam zespół wspiera się jak może przy każdej okazji, również na gruncie prywatnym. Charakter naszej pracy jest dość indywidualny, w związku z czym czas pracy oraz wykorzystanie przerw jest dosyć losowe i często nie daje możliwości zrelaksowania się na wspólnie spędzonej, 5 minutowej przerwie.


Powodem dla, którego założyłem zrzutkę jest obawa, że obecna, dynamiczna sytuacja na rynku pracy może spowodować rozpad naszego działu na skutek podkupienia pracowników przez konkurencję oferującą wyższe stawki. Chciałbym umocnić nasze relacje zapewniając kolegom i koleżankom więcej wspólnego czasu na przerwach i choćby 5 minutowy relaks przy wspólnej, dobrej, aromatycznej kawie bez konieczności biegania do kuchni i wyrywania sobie czajnika i zaparzacza z rąk. Liczę na to, że dobre, wzajemne relacje pozwolą oprzeć się pokusie zmiany pracy.


Ekspress do kawy to jest to o czym marzymy od wielu lat. Niestety zarząd nie chce sfinansować jego zakupu w obawie o podobne - uzasadnione w tym przypadku - roszczenia ze strony innych działów i w efekcie spore koszty. Sami nie jesteśmy w stanie tego dokonać, dlatego prosimy o zrozumienie i wsparcie naszej skromnej zbiórki.


Zdaję sobie sprawę, że nie jest to cel równie wzniosły i szlachetny co zakup Bajraktara na potrzeby wojsk Ukraińskich czy sfinansowanie operacji dziecka ale pozwoli przetrwać grupie ludzi trudy dnia codziennego w niezmienionym składzie.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!