id: z88548

Na płaską klatkę piersiową — mastektomia.

Na płaską klatkę piersiową — mastektomia.

Nasi użytkownicy założyli 1 168 948 zrzutek i zebrali 1 217 473 010 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć,

Mam na imię Antoni. Mam 21 lat. Studiuje zaocznie, pracuje oraz samodzielnie się utrzymuje. Jednak co w tym wszystkim najważniejsze, jestem osobą transpłciową.


Historia mojego życia jest pełna wyzwań i trudności, które zaczęły się bardzo wcześnie. Wychowywałem się w przemocowym domu, gdzie od najmłodszych lat musiałem stawić czoła trudnym sytuacjom. Jednak, starając się być silnym i zdeterminowanym, zdecydowałem się wyprowadzić z tego toksycznego środowiska, pomimo tego, że dopiero co przekroczyłem próg pełnoletności. 


Moja walka rozpoczęła się w momencie, gdy stanąłem na własnych nogach, próbując zbudować nowe życie poza murem rodzinnego domu. Zaczęły się dość samotne lata samodzielności, gdzie musiałem dbać o siebie, zarabiać na swoje utrzymanie kontynuując jednocześnie edukację. To była trudna lekcja dorastania, ale jednocześnie niezbędna do powstania osoby, jaką jestem dzisiaj.


Dotychczas udało mi się zrealizować jeden z poważniejszych kroków w sprawie tranzycji, czyli uzyskanie możliwości przyjmowania testosteronu (co było dość kosztowną rzeczą : wyrobienie opinii u psychiatry i psychologa, czy wizyty u seksuologa, oraz endokrynologa z wymaganymi badaniami krwi, które zakwalifikowały mnie do hormonoterapii). 


Przyszedł jednak czas na kolejny krok — mastektomię. To dla mnie nie tylko operacja, ale także symboliczne uwolnienie się od barier narzuconych przez ciało, które nie odzwierciedla mojej tożsamości. 


Zabieg planuje wykonać we Wrocławiu, w Centrum Medycznym Rajska, gdzie na ten moment koszt mastektomii wynosi 12 tysięcy złotych (odejmując koszt wizyt kwalifikacyjnych, kontrolnych, rezerwacji, wyjazdu, oraz reszty wymaganych kroków podanych poniżej).

l23iobjpLZymqU39.png

Zrzutkę postanowiłem jednak ustawić na kwotę mniejszą, niż samą kwotę zabiegu przez fakt, iż będę w stanie wyłożyć od siebie od 3 do 5 tysięcy. Mimo wszystko jednak jest to wciąż bardzo wysoki koszt, dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe, aby móc przeprowadzić operację klatki piersiowej. Każda kwota jest cenna i przyczyni się do zrealizowania tego ważnego kroku w moim życiu. Zależy mi nie tylko na fizycznym aspekcie tej operacji, ale także na zdrowiu psychicznym i pełniejszym życiu, jakie chciałbym prowadzić jako autentyczny mężczyzna.


Dziękuję wszystkim za zrozumienie, wsparcie i każdą pomoc, jaką jesteście w stanie mi udzielić.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 40

WO
Wojtek
10 zł
AL
Agata
15 zł
DM
Monika
50 zł
JS
Justyna Sidorkiewicz
50 zł
JB
Justyna Bartkowska
100 zł
LR
LMR
50 zł
HM
Hania Murawska
100 zł
KJ
krecik
GZ
Gosia
20 zł
KP
Kaha
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!