id: z8b5et

Rower trzykołowy typu tandem

Rower trzykołowy typu tandem

Nasi użytkownicy założyli 1 168 811 zrzutek i zebrali 1 217 235 716 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Uciec, ale dokąd?

Oto Kacper. Kacper jak każdy widzi jest super przystojny i generalnie naj. Kacper ma jedną wadę - dodatkowy chromosom. Ten mały drobiazg skutecznie utrudnia mu życie - sprawił, że Kacper ma wadę serca, nie mówi, nie komunikuje się. Bo w bonusie Kacper ma autyzm. e6da76b6cf9d40aa.jpeg

Kacper ma też ogromną siłę, wolę życia i nietypowe poczucie humoru. Nie ma za to umiejętności dostrzegania i unikania niebezpieczeństw. Takie auto na drodze, wysokość, szybkość, czy jakikolwiek człowiek - to wszystko ma się dostosować do Kacpra.

Dlatego niemożliwa jest jazda rowerem. Kacper jedzie przed siebie z uśmiechem na twarzy i wiatrem we włosach. Jedzie. ON jedzie! Klękajcie narody, schodźcie z drogi - ON jedzie... Skutecznie uniemożliwia nam to spędzanie czasu razem poza domem. Ciągła kontrola poczynań Kacpra jest wysoce uciążliwa. A on rower kocha.

Dlatego postanowiliśmy kupić tandem. Niestety, w grę wchodzi tylko mercedes wśród tandemów - rower marki Draisin - to trzykołowy S Class, która umożliwi nam kierowanie trasą pomimo zajmowania stanowiska z tyłu. Ma też silnik, w sytuacji gdy nogi mamy odmówiłyby posłuszeństwa, a Kacper akurat stwierdziłby, że te 20 km do domu, to on pedałować nie musi... Bo wspominałam, że poczucie humoru to On ma? ????


Udało nam się znaleźć rower używany. Niestety chłopiec, który był jego właścicielem, że względów zdrowotnych nie może już nim jeździć. Ale tym sposobem, każda Wasza złotówka wpłacona za zrzutkę, pomoże 2 młodym chłopakom - naszemu Kacprowi i Jaśkowi, który pieniądze ze sprzedaży przeznaczy na turnusy rehabilitacyjne.


Pomożecie? Sprawicie, że uśmiech na twarzy Kacpra będzie cały czas?

Prosimy o najdrobniejsze nawet wpłaty. Każda złotówka przybliża nas do celu.

Dziękujemy.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 78

MZ
Mamuski z USA <3 Kacperku szerokiej drogi!!!
2 247 zł
 
333,33 zł
EG
Ewa Grudzień
200 zł
AZ
Asia z Julią powodzenia:)
200 zł
AW
Agata
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
GB
Grzegorz Boczar
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
GO
Gaba
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków