id: z8e4fw

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
50 229 zł 
z 50 000
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 956 656 zrzutek i zebrali 962 782 234 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wraz z początkiem czerwca nasze życie wywróciło się do góry nogami. Niespodziewanie tuż po przebudzeniu, nasza mama Marzena, dostała paraliżu. Cierpiała z powodu ogromnego bólu w całym ciele. Wieczorem została przewieziona do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu. Tam została podjęta decyzja o natychmiastowej operacji dyskopatii C5-C6 i C6-C7 oraz zwężeniu kanału kręgowego przez przepuklinę krążka międzykręgowego odcinka szyjnego. W wyniku tego zdarzenia mama dostała kurczowego porażenia czterokończynowego oraz zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego. Na szczęście rdzeń nie został przerwany, lecz jest uszkodzony.


Po operacji zaczęła rehabilitację w tym szpitalu. Po miesiącu ćwiczeń okazało się, że operacja została źle przeprowadzona i konieczna będzie jej poprawa. Mama przeszła drugą oprację 8 lipca w szpitalu specjalistycznym w Konstancinie-Jeziornie. Niestety nie daje ona gwarancji całkowitego powrotu do zdrowia.


Przed Mamą jeszcze długa droga do odzyskania władzy w nogach i rękach. Musi w to włożyć dużo pracy, a my-jej rodzina, chcemy, aby była w jak najlepszych rękach, więc teraz kontynuuje rehabilitacje w centrum Origin w Otwocku.


Jest to prywatny, najnowocześniejszy w Polsce ośrodek rehabilitacji neurologicznej, a koszt miesięcznego leczenia wynosi 24000zł. Do tego kupujemy leki oraz zastrzyki, które nie są refundowane. Niestety nasze fundusze nie pozwalają na długotrwałe leczenie, ponieważ jest bardzo kosztowne, więc zwracamy się z prośbą do Was o pomoc, aby mama już za pare miesięcy mogła znów wstać o własnych siłach na nogi.
c183abfcd115552c.jpeg

Lokalizacja

Pionki, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 295

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
5 000 zł
ŚD
Małgorzata Wróblewska
 
Dane ukryte
7 260 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków