Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
50 129 zł 
z 50 000
100%
11 dni do końca
294 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Wraz z początkiem czerwca nasze życie wywróciło się do góry nogami. Niespodziewanie tuż po przebudzeniu, nasza mama Marzena, dostała paraliżu. Cierpiała z powodu ogromnego bólu w całym ciele. Wieczorem została przewieziona do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu. Tam została podjęta decyzja o natychmiastowej operacji dyskopatii C5-C6 i C6-C7 oraz zwężeniu kanału kręgowego przez przepuklinę krążka międzykręgowego odcinka szyjnego. W wyniku tego zdarzenia mama dostała kurczowego porażenia czterokończynowego oraz zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego. Na szczęście rdzeń nie został przerwany, lecz jest uszkodzony.


Po operacji zaczęła rehabilitację w tym szpitalu. Po miesiącu ćwiczeń okazało się, że operacja została źle przeprowadzona i konieczna będzie jej poprawa. Mama przeszła drugą oprację 8 lipca w szpitalu specjalistycznym w Konstancinie-Jeziornie. Niestety nie daje ona gwarancji całkowitego powrotu do zdrowia.


Przed Mamą jeszcze długa droga do odzyskania władzy w nogach i rękach. Musi w to włożyć dużo pracy, a my-jej rodzina, chcemy, aby była w jak najlepszych rękach, więc teraz kontynuuje rehabilitacje w centrum Origin w Otwocku.


Jest to prywatny, najnowocześniejszy w Polsce ośrodek rehabilitacji neurologicznej, a koszt miesięcznego leczenia wynosi 24000zł. Do tego kupujemy leki oraz zastrzyki, które nie są refundowane. Niestety nasze fundusze nie pozwalają na długotrwałe leczenie, ponieważ jest bardzo kosztowne, więc zwracamy się z prośbą do Was o pomoc, aby mama już za pare miesięcy mogła znów wstać o własnych siłach na nogi.
c183abfcd115552c.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

26-670

Pionki, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 294

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Lokalizacja

26-670

Pionki, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

895 294 zrzutki

i zebrali

840 335 472 zł

A ty na co dziś zbierasz?