id: z8krra

Wesprzyj młodą niezależną twórczość / projekt CICHY RASIZM

Wesprzyj młodą niezależną twórczość / projekt CICHY RASIZM

Nasi użytkownicy założyli 916 394 zrzutki i zebrali 883 222 136 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć,

Nazywam się Julia Klewaniec i działam aktywnie w Fundacji Picture Doc od 2019 roku. Chcę wspierać młodych twórców w ich wizualnych wypowiedziach. Sztuka nie ma barier, sztuka musi być niezależna, a przede wszystkim sztuka najlepiej mówi o społeczeństwie "tu i teraz".

10 marca 2022 otwieram wystawę Cichy rasizm / Silent rasizm. Jest to równocześnie premiera tego projektu. Projekt opowiada o rasizmie jaki stoi za językiem i jego wpływie na poczucie tożsamości ciemnoskórych mieszkańców Polski. Wiele osób i miejsc wsparło mnie sprzętem, przestrzenią, realnie pomogło angażując się w powstawanie projektu. Jednak projekt prawie w całości jest finansowany z moich prywatnych funduszy. Jestem twórczynią, pracuję jako twórczyni, by niezależnie tworzyć.

Podcasty, których słuchacie na wystawie lub po powrocie do domu zmontowałam sama, tłumaczyli je i użyczali swojego głosu moi przyjaciele. Mogłam to zrealizować dzięki sprzętowi nagrywającemu dźwięk, który jest w posiadaniu Fundacji Picture Doc.


Będę ogromnie wdzięczna, jeżeli zechcesz wesprzeć projekt. Dzięki Twojej wpłacie będę mogła zorganizować wydarzenia podejmujące dyskusje o rasizmie w Polsce oraz ulepszać projekt.


Dziękuję!

Julia


9MrqN8AAAAAElFTkSuQmCC


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków