id: z8zmmx

SPOT KLIMKÓWKA 2024

SPOT KLIMKÓWKA 2024

Nasi użytkownicy założyli 1 036 222 zrzutki i zebrali 1 104 717 508 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbiornik Klimkówka położone jest w województwie małopolskim, około 19 km na południe od Gorlic. Jest pięknym, zalanym w 1995 roku, sztucznym jeziorem górskim. Od tej pory stał się idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Położenie zbiornika sprawia, że wiatry z kierunków południowych wieją znacznie mocniej niż w prognozie dlatego widnsurferzy, kite'ciarze i (obecnie) windg'owcy kochają ten akwen.

Niestety po ostatnich zmianach zagospodarowania odcięta została droga dojazdowa do spotu, co utrudnia nieco dostęp do wody. Niemniej jednak sam spot pozostał. Jest to ciche i spokojne miejsce, pokryte trawą - idealna(!) mekka dla pasjonatów wody, deski i żagla lub latawca.

Korzystanie ze spotu wymaga od nas corocznych opłat związanych z dzierżawą tego miejsca od Wód Polskich, która wraz kosztami utrzymania spotu (przede wszystkich koszenia trawy) jest coraz wyższa. Ponieważ to miejsce nie ma charakteru komercyjnego, bazujemy tylko i wyłącznie na składach użytkowników spotu.

Liczymy na hojność wszystkich, którzy korzystali, korzystają lub będę korzystać z tego miejsca. Każda kwota ma znaczenie…

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

PS
Paulina Starzycka
150 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
PB
Pryk B ogusław
50 zł
 
Kuba Maćkowski
100 zł
DW
Darek Wójtowicz
100 zł
DG
Damian Gajda
100 zł
JK
Jacek Kudlański
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!