id: z96796

Na leczenie i rehabilitację Wiktorii.

Na leczenie i rehabilitację Wiktorii.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
3 431 zł 
z 60 000
5%
zakończona
31.07.2020r
15
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 911 851 zrzutek i zebrali 873 472 955 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie Kochani,  

Wiktoria nasza córka urodziła się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym ze wzmożoną spastyką kończyn dolnych, która z roku na rok coraz bardziej postępuje i brak rehabilitacji czy leczenia spowoduje jej całkowite unieruchomienie i przykucie do łóżka. W wieku 2,5 lat doszły silne napady padaczkowe, które dokonały spustoszenia w organizmie naszego dziecka w wyniku czego prawidłowo rozwijająca się intelektualnie dziewczynka, cofnęła się w rozwoju i wszystko to czego do tej pory się nauczyła musiała uczyć się od nowa. Stwierdzono u niej również uszkodzenie nerwów wzrokowych, oczopląs oraz bardzo dużą wadę wzroku.

Wiktoria wymaga stałej opieki lekarskiej oraz ciągłej rehabilitacji niestety prywatnej, ponieważ państwowa jest niewystarczająca. (jeden turnus fehabilitacyjny koszt ok. 5000zł, potrzebne są minimum dwa w roku)

Wszystko to jest bardzo kosztowne, a obecna sytuacja finansowa nie pozwala nam na realizacjię i wykorzystanie wszelkich możliwych dostępnych metod, które mogłyby przyczynić się do polepszenia jej zdrowia, a nawet całkowitego wyleczenia.


Czas niestety działa na naszą niekorzyść, ponieważ Wika w grudniu skończy już 10 lat i nieubłagalnie zbliża się do dorosłości. Jak udowodniono naukowo mózg dziecka ma większą zdolność regeneracji niż mózg dorosłego człowieka, więc musimy wykorzystać ten czas dzieciństwa Wiktorii jak najlepiej. A do tego potrzebne są duże nakłady finansowe.

Dlatego bardzo mocno Was prosimy pomóżcie nam spełnić marzenie Wikusi, aby mogła chodzić a nawet biegać jak inne zdrowe dzieci.


Pozdrawiamy Was serdecznie i prosimy o udostępnianie naszej zrzutki.

Renata i Jarek Sawiccy

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!