Ratujemy koty przed ludzkim okrucieństwem
Ratujemy koty przed ludzkim okrucieństwem
Opis zrzutki
Dwukropek już nigdy nie zamruczy… Pomóż nam ocalić resztę kotów
Dwukropek to kot, który był częścią naszej fundacyjnej rodziny, padł ofiarą podłych, hejterskich działań - został otruty.
Mimo trzydniowej, dramatycznej walki lekarzy i naszych opiekunów, nie udało się go uratować.
Nasze serca pękają z rozpaczy, żegnamy go w bólu i ogromnym poczuciu niesprawiedliwości😭😭😭.
Ale Dwukropek nie jest jedyną ofiarą. W tej chwili pod opieką lekarzy są kolejne koty z objawami zatrucia. Nie wiemy jeszcze, czy to również efekt podtrucia, czy problemy gastryczne, ale jedno jest pewne: musimy zrobić wszystko, aby je ocalić i aby żaden kot nigdy więcej nie ucierpiał.
Do tej pory nasz azyl był miejscem otwartym. Każdy mógł wejść na teren, podejść do woliery, zobaczyć nasze koty. Zawsze wierzyliśmy w ludzi, że przyjdą popatrzeć ,żeby je pogłaskać, wesprzeć, po prostu pobyć blisko. Niestety, ta otwartość sprawiła też, że pojawiła się przestrzeń do zła😿.
Dlatego dziś musimy działać.
Aby zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym, pilnie potrzebujemy:
• solidnego ogrodzenia terenu,
• zewnętrznego monitoringu,
• lamp z czujnikami ruchu,
• systemu alarmowego i czujników ostrzegawczych.
To są koszty, które znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe. Ale nie mamy wyboru, albo wprowadzimy te zabezpieczenia, albo będziemy wciąż żyć w strachu, że kolejny kot padnie ofiarą hejtu i bezduszności.
Prosimy, pomóż nam ocalić resztę naszych kotów🙏
Dziś płaczemy po Dwukropku, ale jednocześnie walczymy o życie i bezpieczeństwo jego towarzyszy.
Każda złotówka przybliża nas do tego, by koty w naszym azylu mogły znów czuć się bezpieczne.
Za wsparcie, dziękujemy z całego serca. ♥️
Masakra !!!! Wspieram i będę wspierać !!!! Jak można tak postąpić!!!!! Mam nadzieję, że czyte zło spotka winowajcę!!!!!
To obrzydliwe, co potrafią zrobić ludzie zawistni i niepotrafiący kochać... Wszystkiego się odechciewa, gdy takie zbrodnie mają miejsce na naszym ukochanym osiedlu i to w Azylu, który robi tyle dobrego. Niech już nigdy żaden kociak z Azylu nie cierpi 🥺❤️ przesylam wam uściski.