id: z9kzke

Pływaniem pomagamy! - półmaraton pływacki dla Ukrainy.

Pływaniem pomagamy! - półmaraton pływacki dla Ukrainy.

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 000 zł 
z 5 000
20%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 956 682 zrzutki i zebrali 962 826 219 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zapraszamy do udziału w charytatywnej zbiórce środków na odbudowę infrastruktury sportowej (basen) w Szkole Sportowej dla Dzieci i Młodzieży im. Yana Klochkova w Charkowie.

 

Przy polskiej granicy wciąż toczy się wojna. Dramat naszych sąsiadów cały czas trwa. Dotyczy nas wszystkich w mniejszym lub większym stopniu. Wiemy, że najbardziej potrzebne są bezpośrednie środki pomocowe: żywność, opieka, dach nad głową. Dalej są kolejne potrzeby: praca, edukacja, wsparcie frontowych żołnierzy. A co potem? Spoglądając nieco dalej wyobraźmy sobie koniec tej straszliwej wojny - oby był jak najbliżej. Mimo to wciąż będzie potrzebne wsparcie. Obudowa Ukrainy będzie wymagała czasu i środków. Możemy wspomóc środowisko pływackie na Ukrainie odbudowując basen w szkole Sportowej dla Dzieci i Młodzieży im. Yana Klochkova w Charkowie. Basen da pracę trenerom, nauczycielom, ratownikom. Basen da możliwość rozwoju dla dzieci i młodzieży zarówno podczas zajęć szkolnych, lecz również podczas treningów. Odbudowa basenu przyczyni się do odbudowy normalności i spokoju. Normalność i brak wojny, my Polacy mamy. Doceńmy to i pozwólmy cieszyć się spokojną przyszłością Ukrainkom i Ukraińcom. Solidarnie możemy wpłynąć na dobrą przyszłości i stworzyć konkretną pomoc środowisku pływackiemu za wschodnią granicą. Odważ się płynąć i wspólnie odbudujmy basen w Charkowie!

 

20 sierpnia 2022r. odbędą się pomocowe zawody pływackie na wodach otwartych “Pływaniem pomagamy!” w Poznaniu na jeziorze Maltańskim. Całkowity zysk zostanie przeznaczony na wsparcie szkoły sportowej w Charkowie.

Więcej o szkole: http://www.aqua-sportschool.edu.kh.ua/uk/


Zapraszamy do uczestnictwa w zawodach!

Zapisz się i dołóż cegiełkę do odbudowy basenu na Ukrainie! (zapisanie się na zawody nie oznacza obowiązku startowania w nich). 

Link do zawodów i zapisów znajduje się na stronie FB wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/585782733209364

 

W imieniu p. Katereniny Seredenko - Dyrektor Szkoły Sportowej dla Dzieci i Młodzieży im. Yana Klochkova - rezerwat olimpijski sportów wodnych w Charkowie oraz uczęszczających w przyszłości dzieci i młodzieży jak również przyszłych pracowników, DZIĘKUJĘ za umożliwienie tworzenia normalnej przyszłości na Ukrainie. 


Wydarzenie jest organizowane przez Wojtka Kosiedowskiego oraz Natalię Wiśniewską, Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku przy wsparciu Stowarzyszenia Lepszy Świat.


kd412a89fab64952.jpeg

n46fd8bbc802aba2.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

 
Dane ukryte
ukryta
AS
anna
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
DW
Dorota i Wojtek
100 zł
EW
Ewu Wea
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
LI
Lidia
100 zł
JO
Justyna
150 zł
ŁJ
Łukasz WAW
150 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!