id: z9x9u9
Na roczne zajęcia aikido dla Dimy
Na roczne zajęcia aikido dla Dimy
Opis zrzutki
Kochani. Krótko. Zbieram na roczne zajęcia aikido dla kolegi z klasy Oliwii, który uciekł z mamą z objętej wojną Ukrainy. Jeśli macie ochotę dorzuć się do tego celu będzie mi miło.
Dima przechodzi teraz trudny okres. Chcemy, by zapomniał o tym, co go spotkało.
Dziękuję.
Całość rozliczę potwierdzeniem wpłaty na zajęcia.
Szkoła: Autonomiczna Akademia Aikido Jacek Wysocki/Szczecin
Koszt miesięczny zajęć: 200złx12=2400zł
Jeśli nie zbiorę całej kwoty, zakupię odpowiednią ilość zajęć. Trzymajcie kciuki
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Kochani, bardzo dziękuję!!!
Dziękuję Piotrze!!!
Miesiąc od nas🙂