id: 4b495t

Zbieramy na ZacięcioBusa

Zbieramy na ZacięcioBusa

Nasi użytkownicy założyli 911 878 zrzutek i zebrali 873 521 114 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W naszej działalności liczy się mobilność. Niestety ogólnodostępne ogródki skalne, z których korzystamy wspinając się z uczestnikami i uczestniczkami zajęć, zlokalizowane są najczęściej w oddaleniu od komunikacji zbiorowej. A przecież wiadomo, że nie każda osoba, która chce brać udział w naszych projektach ma możliwość dojechania na miejsce swoim autem.


Dlatego właśnie zbieramy na ZacięcioBusa!


ZacięcioBus to bus, który pomieści nie tylko nasz sprzęt wspinaczkowy, ale przede wszystkim 8 osób plus kierowcę (w tej roli Bożena, która po dojechaniu na miejsce transformuje się z kierowcy w instruktorkę).


Dzięki ZacięcioBusowi nie będzie już konieczności wynajmowania transportu od firm zewnętrznych, który to powoduje znaczący wzrost kosztów organizacji naszych działań (w ubiegłym roku przejazd w dwie strony dla grupy kosztował nas nie mniej niż 500zł).


Poza regularnym wożeniem uczestników i uczestniczek naszych zajęć na pobliskie rejony wspinaczkowe mamy w planach również wyprawę po najfajniejszych polskich ścianach i ogródkach skalnych. Osoby, które wesprą nasz projekt w największym stopniu, będą mieć możliwość wybrania się w tę podróż razem z nami!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 10 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Wpłaty 22

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków