id: xp2t45

Zacząć od nowa

Zacząć od nowa

Nasi użytkownicy założyli 912 486 zrzutek i zebrali 874 591 314 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Tonący brzytwy się chwyta, tak brzmi powiedzenie. I tak też jest często w życiu. Kiedy naprawdę potrzebujemy czegoś, najczęściej pomocy, zrobimy wszystko, aby udalo się.

Ja również! Też potrzebuję tej pomcy! Bez Was nie uda mi się.


Życie pokazało, że ono to nie bajka, a telenowela, thiller, nawet niezły kryminał i..horror też. Dzięki temu, z totalnej flegmy, osoby "przepraszam, że żyje", tak często utwierdzanej w tym przekonaniu przez własnego męża, a po doznaniu, co to twarda ręka i opuszczeniu jego ścian, stałam się twarda, silna, nawet nie wiedzialam, że tak kreatywna. Mocno rozwinęlam się, dokształciłam, pokazywałam, że niemożliwe nie istnieje, a na cuda poczekamy chwilę dłużej. Okazało się, że potrafię ogarnąć prawie wszystko. I tu kluczowe jest to "prawie". Aby móc dalej udowaniać sobie i innym, że mogę jeszcze więcej, muszę jeszcze więcej zainwestować. Dlatego powstała ta zbiórka.


Chcę zainwestować w swój projekt, dzięki któremu za jakiś czas utworzą się nowe perspektywy dla innych. Zbieram środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, zakup sprzętu, szkolenia.  Dzięki temu dam szansę innym! I będę dalej pokazywała, że niemożliwe nie istnieje, a te puste-aczkolwiek zielone jak nadzieja miejsce jak na załączonym zdjęciu, będzie tylko zapomnianą przenośnią.


A jeśli zbiórka przekroczy kwotę, którą potrzebuję Ja, wspomogę fundację wspierającą polską psychiatrię.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!