id: zb99f4

Motocyklowe marzenie

Motocyklowe marzenie

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 166 981 zrzutek i zebrali 1 214 145 294 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam Cię na mojej pierwszej i jedynej zrzutce. Jeśli tu trafiłeś (-aś) bardzo dziękuję.

Moim marzeniem jest podróżowanie motocyklem. W przyszłym roku kończę 50 lat i chciałbym z tej okazji rozpocząć motocyklową przygodę. Potem może być za późno. Niestety obowiązki męża i ojca nie pozwalają mi na zbyt wiele przyjemności. Dlatego postanowiłem spróbować zdobyć środki na marzenie tutaj.

Zakup motocykla to dla mnie duży wydatek. Marzę o nowym, przy którym nie trzeba nic robić tylko z niego korzystać. Mieszkam w bloku, więc nie mam warunków by prowadzić swój warsztat, w którym poświęcałbym czas na naprawy.

Przyszły rok byłby dla mnie przełomowy, mogąc zrobić przy okazji niespodziankę żonie, podjechać upragnionym motocyklem i zabrać ją w podróż po Polsce. Zwiedzanie zakątków naszego pięknego kraju to mój pierwszy etap marzeń, który chciałbym urzeczywistnić.

W tajemnicy przed nią proszę więc o wsparcie, tych którzy rozumieją motocyklizm i chcieliby pomóc nowemu członkowi bezpiecznej turystyki motocyklowej.

Pomagając zyskasz na pewno moją wdzięczność, a przy odrobinie woli z dwóch stron będę w stanie Cię odwiedzić przy okazjip odróży, by osobiście podziękować za wsparcie.

Mój wybór padł na Hondę X-ADV, której zakup to wydatek około 55.000 zł. Chciałbym uzbierać całą sumę, ale każda pomoc bardzo się przyda.

Do założenia zrzutki skłoniło mnie hasło – marzenia. Jeśli uważasz, że każde marzenie jest warte wsparcia, liczę na Twoją pomoc...

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!