id: zb9dgu

Maraton dla Izy

Maraton dla Izy

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
4 150 zł 
z 4 000
103%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 2 nagrody / oferty!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 915 963 zrzutki i zebrali 882 188 748 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Aby ocalić przyszłość tej malutkiej dziewczynki, potrzeba około 400 tysięcy złotych! Ja chciałbym zebrac 1% tej kwoty.

Iza ma 2 latka urodziła się ze zrośniętym przewodem słuchowym i niewykształconą małżowiną uszną lewego uszka oraz mocno zwężonym przewodem słuchowym prawego uszka.  Jest jednym z niewielu dzieci w Polsce i na świecie urodzonych z mikrocją i atrezją uszną – wadami wrodzonymi uszu i przewodu słuchowego.

Słuch pozwala nam słyszeć dźwięki, ale też nauczyć się mówić… To dzięki temu możemy porozumieć się z innymi i samemu zostać zrozumianym… Cisza i milczenie tworzą mur, a ten – samotność…

Izunia musi przejść operację w USA. W naszym kraju leczenie operacyjne jest możliwe dopiero, gdy Iza będzie mieć 10 lat… A słuch i mowa dziecka kształtuje się do 5-6. roku życia! Co więcej, cała procedura jest wieloetapowa, bolesna i niebezpieczna, obarczona bardzo dużym ryzykiem niepowodzenia!

 

Imię każdej osoby, która wpłaci na zrzutkę będzie wspomniane na mojej koszulce (czywiście możesz pozostać anonimowy), którą będę miał na sobie przez długie 42 kilometry Cracovia Maratonu! Możesz też wykupić część przedniej koszulki i umieścić tam swoje logo lub dedykację.  Razem możemy pomóc Izie. Dziękuję za każdą złotówkę wpłaconą na konto! 


yd0fea7c8b5fdc59.jpeg

Lokalizacja

Kraków, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 2 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/nagród.

Wpłaty 55

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków