id: zbfg8t

SEZON MISYJNY 2023

SEZON MISYJNY 2023

Nasi użytkownicy założyli 1 037 422 zrzutki i zebrali 1 107 695 185 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

O NAS 

Jesteśmy Generacją Plus. Pokoleniem młodych ludzi, którzy chcą zamienić narzekanie na dawanie, kłamstwa na Prawdę, zwątpienie na Nadzieję. Jesteśmy pokoleniem, które chce nieść Ewangelię. W tym roku naszym hasłem jest PODZIEL SIĘ. Wierzymy, że “lepiej jest dawać, niż brać”, dlatego chcemy dzielić się naszym czasem, talentami, zasobami. Każdego roku od około 20 lat (tyle istnieje Misja, wcześniej pod nazwą Generacja-T) wyruszamy do kilkudziesięciu miast w Polsce. Spędzamy wspólnie tydzień, podczas którego szukamy Boga i służymy ludziom: Kościołom i miastu – poprzez praktyczną pomoc, organizację eventów, flash-mobów, happeningów, zajęć dla dzieci i młodzieży. 


LISTA TEGOROCZNYCH MIAST:

https://jadenamisje.pl/sezon-2023/

Uczymy się, czym jest praktyczne chrześcijaństwo! Każdego dnia wspólnie szukamy Boga i uczymy się, jak służyć ludziom. Działamy wśród dzieci i młodzieży. Często wykorzystujemy nasze ręce, by praktycznie pomagać ludziom. Głosimy Ewangelię na ulicach poprzez kreatywne akcje pełne radości. Jesteśmy oficjalnie agendą (tzn. organizacją) Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce. Mamy swoją osobowość prawną. Mamy swoich liderów oraz koordynatorów okręgowych. 


NA CO I DLACZEGO ZBIERAMY?

W ciągu tegorocznych wakacji organizujemy 35 tygodniowych obozów misyjnych. Odwiedzamy wiele miast w całej Polsce. W wielu z nich nie ma jeszcze Kościołów, w wielu wspierane przez nas zbory i społeczności są bardzo małe i nie są w stanie pokryć kosztów organizacji misji. Całe funkcjonowanie misji opiera się głównie na wsparciu pojedynczych sponsorów. Chcemy robić wiele, ale nie mamy wielu środków.

Wszyscy zaangażowani w misję, czyli wolontariusze, liderzy misji oraz koordynatorzy wykonują swoją pracę w ramach wolontariatu. Najczęściej poświęcają swoje wakacje, pracę, biorą urlopy i sami dopłacają, by nierzadko dojechać na drugi koniec Polski i dawać całe swoje serce. Chcielibyśmy zapewnić im chociaż trochę finansowego wsparcia.


POTRZEBY  • wsparcie miejsc gdzie, nie ma Kościoła lub są małe społeczności, a także misji szczególnych, jak misja Pol'and'Rock i misja Macedonia
  • zakup materiałów na misję (praca z dziećmi, kluby dla młodzieży, prace społeczne)
  • wsparcie liderów, głównie finansowanie podróży liderów i wolontariuszy


20 000 zł POMÓŻ NAM W REALIZACJI CELU

  • wesprzyj tydzień misyjny: 35 misji x 570 zł Stań się Bożym narzędziem! Wspieraj nas modlitwą, Słowem, finansami! Dziękujemy za wszelki wkład! Niech to wydaje dobre owoce!!! Po sezonie misyjnym wyślemy podziękowania z raportem misyjnym i małą wkładkę od nas! Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

PS
Piotr
100 zł
 
Dane ukryte
155 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków