id: 726s5r

Zbieram na leczenie Loco choroby FIP

Zbieram na leczenie Loco choroby FIP

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
1 641 zł z 15 000 zł
10%
12 dni do końca
29 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Jestem Loco. Urodziłem się w Montegri, mówią, że to najlepsza hodowla w Polsce. Mój stary był swego czasu Misterem Świata, a mama to też piękność uznana na międzynarodowych wystawach. Moje życie zapowiadało się wspaniale. Dorastałem wraz z cudownym rodzeństwem, a moi nowi rodzice szykowali mi gniazdko w przepięknym Wrocławiu. W mieście spotkań czekał na mnie troskliwy dom, Teddy, a wkrótce potem dostałem kompana do zabawy, Dandy’iego.

Moje życie było jak z bajki. Prezenty, zachwyty, zmieniłem nawet swoje imię na celebryckie ze skromnego Reytan. Miałem wszystko.

Jednak pewnego dnia poczułem się źle, bardzo źle. Przestało mnie cieszyć cokolwiek. Traciłem siły, trawiła mnie gorączka, serce biło jak szalone. A do tego mój elegancki, brytkowy fartuszek zrobił się ogromny i bolesny. Wszyscy chodzili wokół mnie, płakali. Padły straszne słowa – chory na FIP.

Od tego czasu wszystko znowu zaczęło się zmieniać. Co prawda, codziennie wożą mnie na zastrzyki, non stop oglądają i obserwują z daleka, ale z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Wyglądam doskonale, sylwetka znowu nienagannie brytyjska, zniknął ponoć płyn z organizmu. Jestem jeszcze nieco słaby, nawet Dandy jest ode mnie silniejszy, ale to ponoć przez to, że mam anemię.

Znowu nabrałem apetytu na życie! Jednak moje leczenie jest ponoć droższe niż najwyższy drapak świata, pieniądze topnieją na koncie, widzę, że to kolejne zmartwienie moich najbliższych, to chyba ważne. Oni by jeszcze temu podołali, ale okazało się, że profilaktycznie trzeba zabiegać o Teddy’ego i Dandy’ego i to ponoć też ich rujnuje. Czasem mnie wkurzają, ale nie chciałbym, żeby coś im się z mojego powodu stało.

Postanowiłem pomóc, wystawiam więc tę zrzutkę z prośbą o wpłaty, chcę zarobić na moje leczenie. Liczę, że mi pomożecie, za co bardzo Wam już teraz dziękuję.


Wpłacający 29

Ł
Łobuz i Marysia
300 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Agnieszka
100 zł
P
Piotr Gorniaj
70 zł
IH
Iwona Hertman
70 zł
A
Anna Kapuścińska-Jawara
70 zł
 
Dane ukryte
70 zł
D
Dorota
50 zł
M
Małgorzata
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Aleksandra Nowicka

    Kochani bardzo proszę was o wsparcie. Zostało nam 10 dni i dalej wierzymy ze się uda. Covid zabrał nam środki do życia. Mamy bardzo duże zadłużenia. Jest szansa na wyjazd do pracy za granicę i tym samym na normalne życie. Proszę przeczytaj chociaż na co zbieramy. Czas nam się kończy 🥺

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 044 zrzutki

i zebrali

400 750 001 zł

A ty na co dziś zbierasz?