id: eupu5f

Dzieci (z PWD w Dębicy) potrzebują opieki ❤️ Zbieramy godzinki dla Ani, Wojtusia, Paulinki... - licznik zegara 🕜 czas start!

Dzieci (z PWD w Dębicy) potrzebują opieki ❤️ Zbieramy godzinki dla Ani, Wojtusia, Paulinki... - licznik zegara 🕜 czas start!

Nasi użytkownicy założyli 912 835 zrzutek i zebrali 875 299 659 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Odrabiamy lekcje w pewnym momencie słyszę:

  - Siostro dziś potrafiłem powiedzieć w szkole kto jest Królem Wszystkich.
  - Jak to? pytam z zaciekawieniem. 
  - Jezus jest Królem przecież mówiłaś, że w Niedzielę ma swoje Święto.


  Dialog prosto z Placówka Wsparcia Dziennego "Promyki Nadziei" ❤️ 

  Opieka, wychowanie, modlitwa, zabawa, nauka, jedzenie, zrozumienie - jeśli możesz pomóż nam zorganizować godziny opieki dla nich promując zbiórkę 🕢🕝🕑🕜🕢 Czas biegnie ... 
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Uśmiechnięte dzieci to „Promyki Nadziei” 😊 Właśnie taką nazwę nosi dziecięca Placówka Wsparcia Dziennego w Dębicy. Codziennie korzysta z niej ponad 70 dzieci. Z każdym miesiącem jest ich coraz więcej. Tutaj mają DRUGI DOM! Wspólnie spożywają posiłki, uczą się, bawią, modlą, rozmawiają, słuchają, pomagają… - po prostu się kochają <3


Spotykam w Sali Anię, która gdy wchodzę kładzie palec na buzię pokazując mi, że mam być cicho. Wchodzę więc „na palcach” i widzę śpiącego Wojtusia i gromadkę dzieci cicho bawiące się obok niego uważając by nie zbudzić kolegę. Myślę sobie „tak właśnie wygląda miłość”. Na wspólnym spotkaniu pytam dzieci: Co to jest miłość. Paulinka szybko odpowiada: To bardziej chcieć dobra drugiego a nie tylko swojego.


Najmłodsza grupa dzieci potrzebuje największego wsparcia. Maluchy w swoim drugim domu przebywają najdłużej. Wtedy musimy mieć nie tylko oczy wokół głowy ale też serce wypełnione miłością i cierpliwością.

Aby zapewnić Ani, Wojtusiowi, Paulince i wszystkim zgłaszającym się dzieciom opiekę, której tak bardzo potrzebują, konieczne jest dodatkowe serce do kochania i ręce do pomagania.


Czy się one znajdą zależy również od Ciebie!


W ostatnim czasie z powodu braku odpowiedniej liczby opiekunów musieliśmy ograniczyć przyjmowanie pod opiekę nowych dzieci. Tak być nie powinno – smutne dzieci to smutny świat a przecież jest tak wiele osób, które chcą zmieniać świat na lepszy! Ty zapewne jesteś jednym z nich!


Jeden opiekun w Placówce Wsparcia Dziennego „Promyki Nadziei” to aż 1920 godzin troski i miłości ofiarowanej dzieciom w ciągu roku. To również koszt jego utrzymania w kwocie 51572,16 zł (przy minimalnie wymaganym wynagrodzeniu). Jeśli nie zbierzemy potrzebnej kwoty i nie zapewnimy dodatkowej opieki, będziemy musieli odmówić przyjęcia kolejnym dzieciom…


Nie pozwól na to! Razem możemy sprawić by dzieci znów się uśmiechały!

Uruchamiamy licznik zegara zbierając godzinki dla Ani, Piotrusia, Karolinki… Każda wpłata przesuwa wskazówkę zegara!

h1292392d9c28476.pngTwoja wpłata na zbiórkę w wysokości 27 zł to zapewnienie kolejnej godziny opieki. Nie pozwól, aby dzieci zostały jej pozbawione. Przesuń wskazówkę zegara już dziś! Twoje zaangażowanie jest ważne! Godzina (27zł), 4 godziny (108 zł), dzień (216 zł) – każda chwila opieki to czas gdy uśmiechają się dzieci – a gdy uśmiecha się dziecko jest BOŻE NARODZENIE! (parafraza do słów Matki Teresy z Kalkuty).


Tradycyjny przelew

Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć", Krakowska 15, 39 – 200 Dębica

Tytuł wpłaty: Dzieci potrzebują opieki 

Numer konta: PEKAO S.A O/Dębica 39 1240 4807 1111 0010 9651 7887

Dane do przelewu z zagranicy:

IBAN: PL39 1240 4807 1111 0010 9651 7887 SWIFT (BIC): PKOPPLPW


Możliwość przekazania darowizny przez system PayPal - kliknij w wybraną walutę!

PL EUR USD

 

Dziękujemy za Twoją pomoc i zapraszamy do naszego Newslettera (zapisy na naszej stronie ) Pozostań z nami w kontakcie i razem z nami ciesz się widokiem uśmiechniętych dzieci, którym pomogłeś zapewnić opiekę!

Lokalizacja

Dębica, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 3 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Sztuka i rękodzieło • Hand made
Świąteczne spinacze

Spinacz świąteczny - przypięty w ulubionym, wybranym przez Ciebie miejscu, wierzymy, że przypomni Ci o naszej wdzięczności i modlitwie za pomoc w zapewnieniu dz...

od 27 zł
Sztuka i rękodzieło • Obrazy
Świąteczna gwiazdka na choinkę

Świąteczna gwiazdka na choinkę będzie piękną pamiątką Twojej pomocy dzieciom poprzez wsparcie zbiórki. Gwiazdki wykonane są przez naszych wolontariuszy, którzy ...

od 27 zł
Sztuka i rękodzieło • Hand made
Różaniec pleciony

Różaniec pleciony wykonany przez siostry i wolontariuszy. Modląc się na nim z pewnością będziesz pamiętać, że my wraz z dziećmi również modlimy się w Twoich int...

od 54 zł

Kupione 1 z 50

Wpłaty 16

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków