id: zbsnym

Pomoc ukrainkom i ich dzieciom w Kanadzie

Pomoc ukrainkom i ich dzieciom w Kanadzie

Nasi użytkownicy założyli 1 177 030 zrzutek i zebrali 1 229 157 588 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Cześć wszystkim.


Na prośbę osoby, która znam osobiście potrzebuje pomocy finansowej w kupieniu produktów bądż jakiekolwiek pomocy czy informacji gdzie mogłaby skorzystać z pomocy.


Polinie (https://www.facebook.com/polina.leshchynska) udało się ewakuować oraz przetransportować dwie siostry wraz z pięciorga dziećmi z Kijowa, gdzie musieli zostawić ojca i chłopaka Poliny, którzy bronią swojej ojczyzny.


Jedna z sióstr dotarła do Katowic, a druga do Wiednia. Polinie udało się zebrać po miesiącu fundusze by móc do niej przylecieć i rozpocząć nowe życie. Tutaj link do poprzedniej zrzutki:


https://www.gofundme.com/f/help-my-sisters-and-their-kids-to-get-to-canada


Zacytuje przetłumaczony tekst przez google:


"Cześć, nazywam się Polina. Udało mi się ewakuować do Polski moją siostrę Annę i jej dzieci w wieku 1,2 i 3 lata. a moja siostra Lulu i jej dzieci w wieku 5 lat i 15 lat do Wiednia. Wyjechali bez bagażu tylko kilka rzeczy. Zostawili więc swoich mężów, by walczyć o Ukrainę. Proszę pomóż mi zebrać pieniądze na bilety do Kanady, gdzie będziemy razem, a ich dzieci, gdzie będą bezpiecznie chodzić do szkoły/przedszkola."


Oraz wideo:


https://youtu.be/HOV0f-LkWgE


Przylatują One 7 maja do Kanady, miejscowości o nazwie Waterloo. Jest to około 110km od Torontto, gdzie będą mogli się w końcu zobaczyć ze swoją siostrą Poliną, która postanowiła zaopiekować się nimi, mimo braku funduszych, mimo pracy na 2 etatach.


Dlatego postanowiła że poszuka pomocy i trafiła na mnie, a my znamy się ze wspólnego mieszkania w Londynie z 2013 roku w którym mieszkało około 12 osób.


Z początku chciała tylko bardzo skromnej pomocy w rozpromowaniu informacji że potrzebuje produktów na przyjazd sióstr wraz z dziećmi ale zaproponowałem że zrobie coś więcej i pomogę zebrać fundusze, bądż informacje jak i gdzie mogłaby otrzymać pomoc


Potrzebuje pomocy finansowej w zakupie produktów na cenę około CAD $547 (kanadyjskie dolary) około 1921 PLN. Bądż informacji albo zamienników produktów, które chce przygotować zanim siostry z dziecimi przylecą.


Tutaj link do listy zakupów co potrzebuje. Baza jest aktualizowana na bierząco:


https://www.amazon.ca/hz/wishlist/ls/NP3JCV84J6SM?ref_=wl_share


Jeżeli ktoś mógłby pomoc, to zostawiam kontakt oraz mogę podać adres na który można wysyłać potrzebne produkty.


Messenger:

https://www.facebook.com/polina.leshchynskaPaypal/mail

[email protected]


Jeżeli ktoś z was miałby kogoś niedaleko Toronto bądź znał jakieś organizacje charytatywne, które mógłby pomoc to dajcie znać. Do mnie bądź Polonie w j. angielskim/ukraińskim


Link do grupy na fb:


https://www.facebook.com/groups/pomocdlaukrainypl/permalink/744868900201155/Serdecznie dziękuję za wsparcie i pomoc.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
10 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!