id: zcckgv

Przygotowania i start w Mistrzostwach Europy Masters w Podnoszeniu Ciężarów 2020 w Holandii

Przygotowania i start w Mistrzostwach Europy Masters w Podnoszeniu Ciężarów 2020 w Holandii

Nasi użytkownicy założyli 936 828 zrzutek i zebrali 927 580 583 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jak to się zaczęło?

Moja pasja do podnoszenia ciężarów, zaczęła się od CrossFitu. Wraz z upływem czasu, moje programowanie treningowe zaczęło opierać się w coraz większym stopniu na podnoszeniu ciężarów.

W mojej głowie pojawiały się coraz częściej myśli, żeby skupić się tylko na dwuboju, ale przecież 20 lat mam już dawno za sobą, a pewnie nie ma zawodów ciężarowych dla tych trochę starszych.

I jakież było zdziwienie gdy okazało się, że kategoria Masters nie dość że istnieje to prężnie rozwija się od wielu lat. Po przedyskutowaniu planów i celów z moim trenerem, podjęłam decyzję, że chcę swoją karierę mastersową poświęcić podnoszeniu ciężarów.


Pierwszy rok startów, był rokiem na tzw. „przetarcie”, ale i tak udało mi się zdobyć srebrny medal Mistrzostw Polski i zająć dobrą lokatę na Mistrzostwach Europy, na które nie wiem do tej pory jak dałam się namówić. ;) Mistrzostwa Europy w 2019 roku odbyły się w Finlandii i mogłam na nie pojechać dzięki Wam, wspaniałym ludziom, którzy pomogli mi sfinansować ten szalony pomysł. To było wielkie marzenie, wystąpić jako reprezentantka Polski z orzełkiem na piersi. I udało się! Dziękuję z całego serca!

Rok startowy zakończyłam zdobywając srebrny medal na Międzynarodowym Pucharze Polski.


Nadchodzi rok 2020, a wraz z nim kolejne zawody i kolejne Mistrzostwa Europy tym razem w Holandii. Zawsze staram się walczyć o jak najwyższe miejsce, ale jestem także realistką. Tym razem chcę więcej, i jeśli to tylko możliwe mam zamiar pracować jeszcze ciężej i jeśli się uda, wrócić z ME z medalem.


Jak wiadomo rzeczą, która zawsze spędza sen z powiek są finanse. Przygotowania, suplementy, treningi, fizjoterapia, wpisowe, startowe, pobyt i wszystko co jest z tym związane wiąże ze sobą ogromne nakłady finansowe.


Będę wdzięczna z całego serca za wsparcie moich przygotowań i startu. Już raz przekonałam się jak wielka potęga drzemie we wspaniałych ludziach, którzy nie wahają się wspomóc innych w realizacji ich marzeń.

Jeszcze raz z góry dziękuję z całego mojego ciężarowego serca!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

AP
Agnieszka
500 zł
 
Dane ukryte
321 zł
RK
Radosław Korbut
200 zł
BB
Bartlomiej Budzynski
200 zł
KO
Kasia Ciecierska
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MG
Maciej Grabik
100 zł
MD
Marilena D’Amone
100 zł
HU
Hubson
100 zł
EK
Ewa Kuczbajska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków