id: zcmg48

Nie potrzebuję w ciele lokatora, pomóżcie mi zwalczyć tego potwora, mam planów i marzeń mnóstwo usuńcie wraz ze mną to paskudztwo

Nie potrzebuję w ciele lokatora, pomóżcie mi zwalczyć tego potwora, mam planów i marzeń mnóstwo usuńcie wraz ze mną to paskudztwo

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
15 770 zł z 25 000 zł
63%
8 dni do końca
231 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nie potrzebuje w ciele lokatora, pomóżmy Jej zwalczyć tego potwora, ma planów i marzeń mnóstwo pomóżmy jej zatrzymać to paskudztwo.

Witam proszę serdecznie o pomoc. Dla Wspaniałej kobiety,córki,przyjaciółki,koleżanki ale przede wszystkim matki 9 letniego chłopca.Ma na imię Agnieszka i ma 30 lat. W sierpniu tego roku stan jej zdrowia diametralnie uległ pogorszeniu. Do tej pory pracowała i samotnie wychowywala syna. Polegała sama na sobie, bo wie że żeby coś osiągnąć to trzeba na to zapracować . W sierpniu tego roku trafiła do szpitala i automatycznie została skierowana na dializy. Po głębszej diagnostyce okazało się że ma chorobę immunologiczna o nazwie toczeń rumieniowaty. Jest to choroba która niszczy cały organizm,jej zaatakował nerki. Czeka ją przeszczep. Agnieszka cały czas musi być pod opieką wielu specjalistów, bo nie wiadomo jakie organy zajmie choroba. Ze względu na pandemię wielu lekarzy musi odwiedzać prywatnie,a niestety stan zdrowia nie pozwala jej pracować. Toczeń to nie uleczalna choroba ale można zahamować skutki. Odpowiednie leczenie może spowolnić postepowanie tej podstępnej choroby i pozwolić Adze jak najdłużej cieszyć się życiem i wychowaniem syna.Nie miała w planach intruza zapraszać ale on znienacka w życie się wprasza,musi go zniszczyc, ale bez Waszej pomocy nie ma aż tak wielkiej mocy.

Serdecznie dziękuję za pomoc Basia

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 231

ZV
Zespól VANESS MODA
2 237 zł
 
Witek Śpiewak
500 zł
TB
Maria Bylica
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
AD
Anna Dymon
250 zł
KG
Klaudia Gałek
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Małgorzata Kozioł
200 zł
MD
Maciek
200 zł
TR
Troll
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
 • KI
  Krzysiek i Krystian

  Trzymamy kciuki za Ciebie!

  50 zł
 • Mirek Kowik

  Droga Agnieszko dodatkowo zalecałbym samemu poszukać informacji na temat choroby w różnych źródłach np youtube czy google, lub powymieniać doświadczenia z innymi chorymi. Wiem co mówię sam jestem chory niby nieuleczalnie ale to tylko wg. Lekarzy którzy już na studiach są okłamywani. Może warto zainteresować się medycyną niekonwencjonalną.

 • SW
  Sylwia Wściubiak

  Szybkiego powrotu do zdrowia

  100 zł
 • PR
  Paweł Rychliński

  wracaj do zdrowia

  25 zł
 • DL
  Dj Lenka

  wracaj do zdrówka szybko❤️❤️❤️

  100 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

706 295 zrzutek

i zebrali

477 117 626 zł

A ty na co dziś zbierasz?