id: zd2yft

Paczka pod choinkę

Paczka pod choinkę

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 375 zrzutek i zebrali 1 161 310 330 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

PACZKA POD CHOINKĘ


jest projektem realizowanym wspólnie przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa i Fundację z rąk do rąk.


Chcemy objąć wsparciem placówki opieki nad dziećmi, m.in. świetlice środowiskowe, placówki opiekuńczo-wychowawcze, terapeutyczne, interwencyjne, ośrodki kuratorskie oraz szkoły specjalne. Ich mali podopieczni ze względu na sytuację życiową znaleźli się w trudnym położeniu, przez co prezenty pod ich choinkami mogą być skromne i nie spełnią ich marzeń. Podopiecznymi placówek objętych projektem są zarówno dzieci polskie, jak i innych narodowości, w tym dzieci uchodźcze z Ukrainy i dzieci romskie.


Podczas ubiegłorocznej akcji obdarowaliśmy prezentami dzieci z 16 placówek. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu wielu instytucji i osób prywatnych, a także znanych artystów, np. zespołu Kombii i Patrycji Markowskiej.


W tym roku mamy nadzieję sprawić radość jeszcze większej liczbie dzieci. Już wiemy, że pomogą nam w tym jednostki podległe Urzędowi Miasta Krakowa, między innymi zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej, organizacje non-profit współpracujące z Fundacją z rąk do rąk, a także instytucje i firmy prywatne. Do udziału w Paczce pod choinkę chcielibyśmy także namówić uczestników grupy Kraków - oddam za darmo, prowadzonej przez Fundację z rąk do rąk na Facebooku, która gromadzi przeszło 200 000 mieszkańców Krakowa i okolic. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 62

MB
Monika
50 zł
DN
Dawid Niczyporczyk
200 zł
AF
Aleksandra K.
30 zł
M&
MagicPools & SPA Poland Sp. z o.o.
500 zł
WE
Weronika
150 zł
KR
Kamila Rakowska
50 zł
MB
Maria Basista
50 zł
IE
iPET Expert
100 zł
Basia Basia
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!