id: zdmbwc

2021 z „Małym Formatem" – zbiórka na dalsze wydawanie pisma

2021 z „Małym Formatem" – zbiórka na dalsze wydawanie pisma

Nasi użytkownicy założyli 1 014 232 zrzutki i zebrali 1 060 576 412 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mały Format” to cyfrowy miesięcznik literacki, który istnieje już prawie 4 lata dzięki pracy grupy studentek i studentów. Razem tworzymy pismo otwarte na literaturę współczesną, a także pięknie ilustrowane. „Mały Format” jest dostępny za darmo dla wszystkich czytelniczek i czytelników, ale jego wydawanie kosztuje – dlatego teraz zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie.Dlaczego Was potrzebujemy?

 

Założony w maju 2017 roku „Mały Format” z czasem rozrósł się do rozmiarów, których się nie spodziewaliśmy – dotąd opublikowaliśmy 35 numerów pisma, a w nich 431 tekstów prozatorskich, poetyckich, krytycznoliterackich i eseistycznych. Na początku 2019 roku uzyskaliśmy dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – od tamtej pory wszyscy nasi współpracownicy otrzymują stałe wynagrodzenie. W 2020 roku nie dostaliśmy państwowego wsparcia, a mimo to udało nam się wydać kolejne numery pisma. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zeszłoroczna zbiórka, w której z waszą pomocą zebraliśmy ponad 10 000 złotych!

 

Teraz ponownie zwracamy się z prośbą do Was – naszych czytelniczek i czytelników, fanek i fanów naszych ilustracji, a także bywalczyń i bywalców naszych imprez małoformatowych. Jeśli chcecie, by „Mały Format” dalej działał, pomóżcie!de41f480718b2442.png
Na co przeznaczymy pieniądze?

 

Ze zgromadzonej kwoty pokryjemy koszty honorariów dla współpracowników „Małego Formatu”. Kwota 15 000zł, którą chcielibyśmy zebrać, pozwoli nam na:

- opłacenie autorów i autorek

- opłacenie ilustratorek i ilustratorów

- opłacenie zespołu redaktorskiego i korektorskiego

 Jak możesz pomóc?

 

Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona – przekazując dowolną kwotę, wspierasz wydawanie kolejnych numerów „Małego Formatu”.

 


1. WPŁATA Z UPOMINKIEM       

Możesz przekazać dowolną kwotę. Obok znajdziesz listę upominków, które można otrzymać za konkretną wpłatę – plakaty, książki naszych autorów, płyty muzyczne, portrety, lekcje kaligrafii i wiele innych! Liczba prezentów jest ograniczona – w opisie każdego z nich znajduje się informacja o dostępności.


Pamiętaj, by podać swój adres email w celu ustalenia szczegółów wysyłki/odbioru!

 

2. WPŁATA BEZ UPOMINKU      

Możesz również wpłacić dowolną kwotę bez otrzymania upominku. W tym celu należy wybrać opcję „Wpłać na zrzutkę” lub kliknąć w dowolny z upominków – na kolejnej stronie znajdziesz przycisk „Wpłać bez nagrody”.
qcabab440e669ff1.jpeg

w1678faa79287354.jpeg

f6dfc067556f70b3.pngZajrzyj na naszą stronę i na profile w mediach społecznościowych:

http://malyformat.com/

https://www.facebook.com/malyformat/

https://www.instagram.com/maly_format/Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 211

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
RW
Rafał Wawrzyńczyk
400 zł
MN
Magda Nowacka
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
MJ
250 zł
AB
Anna R. Burzyńska
250 zł
WF
wera
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków
 • Justyna Sobota

  Witam , przepraszam za to ze pisze pod czyjaś zrzutka ale tylko to mi zostało teraz zrobic , prosić was o pomoc. Wiem ze są tu bardzo dobre osoby które pomagają , ja tez staramy się pomagać jak tylko potrafię 🥺 proszę was o pomoc rmpgjz

 • Oliwia Kujtkowska

  Zapraszam na profil, zrzutka zorganizowana jesy dla osób które potrzebują pomocy. Będę wdzięczna za każdą wpłatę. Pomagajmy, dobro wraca.

 • Łukasz Żuchowski

  ID:2jjarj Proszę o pomoc razem z rodziną

 • Mirosław Więcław

  witam proszę o pomoc ludzi o dobrym serduszku uzbierać pieniądze na remont dachu nad głową

 • Sandra Longa

  Bardzo proszę o wpłatę na moja zrzutkę. Zbieram na turnus w ośrodku leczenia zaburzeń odżywiania, jednak leczenie jest bardzo drogie i mojej rodziny na to po prostu nie stać. Bardzo proszę o wpłatę. Bez tego turnusu po prostu zniknę z tego świata- mam bardzo wyniszczony organizm. Dodatkowo zmagam się z depresja, ciężka depresja a mam dopiero 14 lat ( w tym roku 15) i już doświadczam trudów codziennego życia dziękuje . // id : 67zp6j