Opis zrzutki

Kochani, na co dzień katechizuję w szkole średniej w Buturu w Tanzanii. Dziewczynki, które uczą się w niej to szczęściary. Rodziców stać na ich edukację, internat i podróż czasem nawet z bardzo daleka do szkoły. Bardzo bym chciała, żeby ubogie dzieci z naszej wioski miały lepszy start w życie i edukację i mogły po prostu, jak dzieci w Polsce, pójść do przedszkola. Pomóżcie im, Kochani! Odwdzięczę się każdemu pamięcią w modlitwie i zawierzeniem Was Chrystusowi Zmartwychwstałemu - Mistrzowi naszego zgromadzenia. Bóg zapłać s. Dominika Bańcerek https://www.facebook.com/dominikakatarzyna.bancerek https://www.facebook.com/przedszkoleButuru/

Przedszkole jest już zaprojektowane. Choć jest skromne, będzie w zupełności spełniało potrzeby lokalnej społeczności.

Do czerpania radości z przedszkola dzieci z Buturu potrzebują tylko Twojej pomocy.

Jakby ktoś chciał pozwiedzać Buturu, to obok są namiary na szkołę prowadzoną przez siostry zmartwychwstanki. Przy szkole znajduje się mały dom, w którym mieszkamy. Na zachód od domu jest niezagospodarowany teren, na którym chciałybyśmy, aby powstało przedszkole dla tutejszych dzieci.

Każda wpłacona złotówka przybliża dzień, w którym wszyscy będziemy się cieszyć naszym przedszkolem.Bóg zapłać Ofiarodawcom!Polecamy śledzenie naszej strony na facebooku.

Budujemy przedszkole w Buturu

Wpłacający 57

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
M
Maria Prochownik
100 zł
DP
Dominik Prochownik
ukryta
PL
Piotr Liszka
25 zł
MS
500 zł
 
Dane ukryte
3 000 zł
J
Joanna
ukryta
A
AMJ Konieczny
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

627 656 zrzutek

i zebrali

378 305 800 zł

A ty na co dziś zbierasz?