id: ze9j75

Książka dla dzieci. Podróż po miłość, czyli niezwykłe życie Helenki Kmieć.

Książka dla dzieci. Podróż po miłość, czyli niezwykłe życie Helenki Kmieć.

Nasi użytkownicy założyli 1 166 689 zrzutek i zebrali 1 213 484 841 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

24 stycznia 2021 roku minie czwarta rocznica śmierci śp. Heleny Kmieć. W ten dzień, ku upamiętnieniu Helenki, będzie miała miejsce premiera najnowszego projektu Fundacji. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy książkę dla dzieci poświęconą tej niezwykłej wolontariuszce, pt. „Podróż po miłość, czyli niezwykłe życie Helenki Kmieć.” Każdy rozdział to unikatowa historia z życia bohaterki otoczona pięknymi ilustracjami. Książka będzie składała się z 14 rozdziałów, całościowo zamykając się w około 100 stronach. Do współpracy zaprosiliśmy dwie utalentowane, młode dziewczyny: Alicję Maciejewską, która zajęła się warstwą tekstową oraz Natalię Krawiec, która wyczarowała świat Heleny za pomocą ilustracji.


gdfca424a915a042.png

Chcemy wydać tę książkę w większym nakładzie, aby była kolejną cegiełką w naszym programie stypendialnym i realnie mogła działać dobro! Jednak potrzebujemy Waszej pomocy. Na ten moment, kiedy większość naszych akcji została odwołana ze względu na obostrzenia, nie mamy możliwości finansowych aby podołać wydaniu tej niezwykłej książki, dlatego założyliśmy zrzutkę, wierząc, że tak jak w zeszłym roku z płytą „Helena. Muzyczna biografia”, tak i w tym roku wspólnymi siłami uda się nam stworzyć coś pięknego.


Każda, nawet najmniejsza wpłata, przybliży nas do stworzenia czegoś wyjątkowego. Decydując się na wpłatę określonej kwoty, zapewniamy przedpremierową przesyłkę książki w styczniu do waszych domów!


xb5f489a79eb6869.png"Przed Tobą spotkanie z na pozór zwykłą dziewczyną, taką jak wiele innych, a jednak niesamowitą, bo o wielkim sercu. Przy pierwszym spotkaniu Helenka może wyda Ci się nieśmiała, cicha i zwyczajna. Ale to pozory i pod tymi zewnętrznymi cechami kryje się odważna, pełna energii i radości młoda osoba. Kobieta, dla której szczęście drugiego człowieka zawsze było ważniejsze niż jej własne. Zobaczycie, jak pięknie można żyć, oddając się innym i Bogu. I odkryjecie, że wybierając drogę miłości, każdy może zostać świętym lub świętą. Życie Helenki, choć krótkie, było piękne, o czym chcemy Ci opowiedzieć. Na kolejnych kartkach tej książki odkryjecie nową przyjaciółkę, która chce, byście ją dobrze poznali i razem z nią raz jeszcze przeżyli wszystkie wspaniałe przygody. Helenka przygotowała dla Was prezent. Jaki? To niespodzianka! Odkryjecie ją w rozpoczynającej się właśnie opowieści…"


ze wstępu do książki "Podróż po miłość, czyli niezwykłe życie Helenki Kmieć"pf63ec6255433074.png

Więcej o działalności Fundacji im. Heleny Kmieć na www.helenakmiec.pl Napisali o nas:

 1. Katolicka Agencja Informacyjna
 2. Niedziela.pl
 3. Stacja 7
 4. Archidiecezja Warszawska
 5. Franciszkańska 3
 6. Misyjne.pl
 7. Portal Polskiego Radia
 8. Nasz Dziennik
 9. Radio Maryja
 10. Niezależna
 11. Żyj Bardziej


p57594452a225d11.png


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne

Wpłaty 74

 
Dane ukryte
1 000 zł
DZ
Dariusz Zoń
JB
Jolanta Basista
200 zł
 
Dane ukryte
133 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AK
Artur Komorowski
100 zł
KK
Karolina Kicińska
100 zł
KF
Karolina Falkowska
100 zł
OP
Olga Pawełek
100 zł
BN
Bogusław Nagel
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków