id: zekxz8

Pomoc dla Przemka

Pomoc dla Przemka

Nasi użytkownicy założyli 1 178 429 zrzutek i zebrali 1 231 997 979 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • https://www.facebook.com/312626915983777/videos/2480474648635135

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Poznajcie historię Przemka Jabłońskiego, dziesięcioletniego chłopca, pochodzącego z małej miejscowości Zawidz Mały koło Sierpca. Chłopiec urodził się bez lewej dłoni. W 2017 roku nieśmiało stawiał swoje pierwsze kroki w szkole podstawowej w Jeżewie. Miał wiele obaw i stresów związanych z kontaktami z rówieśnikami i z funkcjonowaniem w nowym środowisku.

Pomimo braku dłoni, doskonale strzela i boksuje o czym mogliśmy się przekonać na pikniku charytatywnym w Szczutowie zorganizowanym specjalnie dla niego pod hasłem „ Z pomocą dla Przemka”. Inicjatywa pomocy Przemkowi w zdobyciu funduszy na protezę dłoni wyszła od jego wychowawczyni. Następnie do akcji dołączyli byli żołnierze 56 Kompani Specjalnej i instruktorzy Szczecińskiej Akademii Combat SGS.

28 maja 2020 odbyła się w Krakowie konsultacja, która ostatecznie potwierdziła, że Przemek będzie mógł w pełni korzystać z protezy, mózg prawidło odczytuje sygnały z kończyny. W informacji z Pracowni Ortopedycznej czytamy ⤵️⤵️⤵️

"Zaopatrzenie ortopedyczne (proteza) pozwala na podniesienie poziomu aktywności Pacjenta odpowiednio do funkcjonalności poszczególnych podzespołów protezy. Dla osiągnięcia tego celu konieczna jest zarówno rehabilitacja ruchowa jak i monitorowanie funkcjonalności protezy przez Pacjenta. Pana poziom aktywności, determinacja i predyspozycje fizyczne kwalifikują Pana do zastosowania następującej, dobranej do Pana indywidualnych potrzeb protezy/ortezy." Taka informacja jeszcze bardziej nas mobilizuje do działania 🙂 Otrzymaliśmy z pracowni kosztorys ważny do końca 2020 roku

Koszt wykonania, to kwota 68 640,71 zł brutto. Do celu brakuje nam 26 tys. Serdecznie prosimy o pomoc i wsparcie. Pomóżmy razem Przemkowi spełnić jego marzenia.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 15

Maria Święta
100 zł
 
Dane ukryte
60 zł
RA
Rakosia
50 zł
MF
Marcin Fibich
50 zł
AW
Adrian Wtulisiak
50 zł
AN
Andrzej
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
DG
Dawid Grzelak
10 zł
MK
Maciej Koźmiński
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!