id: zeyuee

Żołnierz potrzebuje nas wszystkich. Przeżyła śmierć narzeczonego teraz samotnie walczy z kalectwem i chorobą.

Żołnierz potrzebuje nas wszystkich. Przeżyła śmierć narzeczonego teraz samotnie walczy z kalectwem i chorobą.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
14 560 zł 
z 60 000
24%
279 dni
do końca
284
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 957 437 zrzutek i zebrali 964 056 486 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam. Chcielibyśmy zorganizować zrzutkę pieniędzy na pomoc dla naszej przyjaciółki Kasi oraz jej córeczki Julki, które przeżywają traumę po śmiertelnym wypadku samochodowym.

Dzień 20.04.2020r. miał być najpiękniejszym dniem w ich życiu, upragnionym dniem ślubu Kasi i Marcina, a stał się najtragiczniejszym dniem w ich życiu. Dniem, w którym przez czyjąś bezmyślność Kasia musiała patrzeć jak na jej rękach umiera jej narzeczony, a Ona z powodu obrażeń powypadkowych sama żegnała się z tym światem. Nie mogła nawet uczestniczyć w pogrzebie największej miłości swojego życia. Na szczęście Kacha znalazła w sobie tyle siły aby pomimo złych rokowań lekarzy podnieść się i walczyć dla dziecka. Na kolejne nieszczęście nie trzeba było długo czekać, miesiąc po wypadku dowiedziała się o swojej szybko rozwijającej się chorobie, co ponownie ją załamało. Straciła wiarę w siebie i w to czy podoła, mimo tego co ją spotkało samotnemu wychowaniu córki.

Kacha jako żołnierz, kochająca matka i nasza przyjaciółka ma wsparcie w nas, rodzinie oraz wojsku. Niestety sprawca tego tragicznego wypadku nie wykazuje żadnych ludzkich odruchów, nie potrafi nawet powiedzieć przepraszam. Nie wspominając już o jakiejkolwiek pomocy czy wsparciu dla niej czy dzieci.

Przebyła wiele skomplikowanych operacji związanych z bardzo ciężkim stanem po wypadku, jak i związanych z chorobą, z którą przyszło jej się zmierzyć. Potrzebne jest dalsze leczenie oraz długotrwała rehabilitacja, leczenie psychiatryczne i psychologiczne, także dla małej Juleczki, dla której świat się zawalił.

Dodatkowo Kasia szybko potrzebuje kosztownych leków niedostępnych w Polsce. Poza tym została sama z kredytami i innymi zobowiązaniami finansowymi. Powyższe koszty znacznie przekraczają jej możliwości finansowe. Dlatego my jako przyjaciele i żołnierze wyczuleni na ludzką krzywdę nie chcąc zostawić dziewczyn z tą tragedią samych, postanowiliśmy założyć dla nich zrzutkę i w ten sposób chodź trochę pomóc w spłacie kredytów, pokryciu kosztów leczenia i rehabilitacji, codziennych wydatkach na życie.

Bardzo prosimy Was o jakąkolwiek pomoc i wsparcie, bo wierzymy, że dzięki Wam uda nam się przywrócić Kasi i Julci zdrowie i nadzieję, że kiedyś będzie chodź trochę lepiej.

Przyjaciele

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 284

K+
klog + ZEM
640 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AW
500 zł
RT
Robert
500 zł
ŁU
Łukasz
500 zł
AN
Artur Nowiński
200 zł
RR
Magda i Przemek Rudniccy
200 zł
EG
Ewa Grzeszczyk
100 zł
DG
Dorota
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków