id: zeyuee

Żołnierz potrzebuje nas wszystkich. Przeżyła śmierć narzeczonego teraz samotnie walczy z kalectwem i chorobą.

Żołnierz potrzebuje nas wszystkich. Przeżyła śmierć narzeczonego teraz samotnie walczy z kalectwem i chorobą.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
14 240 zł 
z 60 000 zł
23%
68 dni do końca
278 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witam. Chcielibyśmy zorganizować zrzutkę pieniędzy na pomoc dla naszej przyjaciółki Kasi oraz jej córeczki Julki, które przeżywają traumę po śmiertelnym wypadku samochodowym.

Dzień 20.04.2020r. miał być najpiękniejszym dniem w ich życiu, upragnionym dniem ślubu Kasi i Marcina, a stał się najtragiczniejszym dniem w ich życiu. Dniem, w którym przez czyjąś bezmyślność Kasia musiała patrzeć jak na jej rękach umiera jej narzeczony, a Ona z powodu obrażeń powypadkowych sama żegnała się z tym światem. Nie mogła nawet uczestniczyć w pogrzebie największej miłości swojego życia. Na szczęście Kacha znalazła w sobie tyle siły aby pomimo złych rokowań lekarzy podnieść się i walczyć dla dziecka. Na kolejne nieszczęście nie trzeba było długo czekać, miesiąc po wypadku dowiedziała się o swojej szybko rozwijającej się chorobie, co ponownie ją załamało. Straciła wiarę w siebie i w to czy podoła, mimo tego co ją spotkało samotnemu wychowaniu córki.

Kacha jako żołnierz, kochająca matka i nasza przyjaciółka ma wsparcie w nas, rodzinie oraz wojsku. Niestety sprawca tego tragicznego wypadku nie wykazuje żadnych ludzkich odruchów, nie potrafi nawet powiedzieć przepraszam. Nie wspominając już o jakiejkolwiek pomocy czy wsparciu dla niej czy dzieci.

Przebyła wiele skomplikowanych operacji związanych z bardzo ciężkim stanem po wypadku, jak i związanych z chorobą, z którą przyszło jej się zmierzyć. Potrzebne jest dalsze leczenie oraz długotrwała rehabilitacja, leczenie psychiatryczne i psychologiczne, także dla małej Juleczki, dla której świat się zawalił.

Dodatkowo Kasia szybko potrzebuje kosztownych leków niedostępnych w Polsce. Poza tym została sama z kredytami i innymi zobowiązaniami finansowymi. Powyższe koszty znacznie przekraczają jej możliwości finansowe. Dlatego my jako przyjaciele i żołnierze wyczuleni na ludzką krzywdę nie chcąc zostawić dziewczyn z tą tragedią samych, postanowiliśmy założyć dla nich zrzutkę i w ten sposób chodź trochę pomóc w spłacie kredytów, pokryciu kosztów leczenia i rehabilitacji, codziennych wydatkach na życie.

Bardzo prosimy Was o jakąkolwiek pomoc i wsparcie, bo wierzymy, że dzięki Wam uda nam się przywrócić Kasi i Julci zdrowie i nadzieję, że kiedyś będzie chodź trochę lepiej.

Przyjaciele

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 278

K+
klog + ZEM
640 zł
AW
Anna Węgierska
500 zł
Ł
Łukasz
500 zł
RT
Robert
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AN
Artur Nowiński
200 zł
RR
Magda i Przemek Rudniccy
200 zł
TT
Tomasz Tokarski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • ŁS
  Szczygi

  Trzymajcie się!

  20 zł
 • RR
  Magda i Przemek Rudniccy

  Kasiu życzymy Ci dużo mocy😘 ściskam najmocniej

  200 zł
 • MJ
  Magdalena Jędrzejczyk

  Życzę Ci kochana dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia. Przytulam mocno. 😘

  20 zł

Nasi użytkownicy założyli

753 593 zrzutki

i zebrali

544 550 570 zł

A ty na co dziś zbierasz?